3D Mension

13 sonuçtan 1 ile 13 arası görüntüleniyor.
13 sonuçtan 1 ile 13 arası görüntüleniyor.

Schwarzkopf 3D Mension Erkeklere Özel Saç Bakım Serisi

Henkel kalitesiyle 100 yılı aşkın bir süredir Hans Schwarzkopf idaresindeki Berlin eczanesinde yürütlen çalışmalar sonucu profesyonel saç bakım dünyasının en önemli markalarından biri haline gelen Schwarzkopf erkekler için en etkili saç bakımını sağlayan 3D Mension serisi ile saçlarınıza eşsiz bir deneyim sağlayacak. 
 
3D Mension serisini oluşturan ürünler de pantenol, mentol ve kafein içeren formülleri sayesinde uygulandığı andan itibaren saç derisine etki ederek saç köklerindeki kılcal damarları uyarır. Buradaki kan dolaşımını arttırarak saçların daha iyi beslenmesini sağlar. Ciltte gün boyu ferahlık hissi bırakır. Erkeklerin günlük hayatta karşılaştıkları saç problemlerine kararlı bir şekilde odaklanan [3D] teknolojisiyle formüle edilen Schwarzkopf 3D Mension serisi ürünleri, saç yüzeyini pürüzsüzleştirir, saça güçlü ve sağlıklı bir görünüm kazandırır. saç derisini nemlendirir. Saça pürüzsüz ve sağlıklı bir görünüm kazandırır. Saç köklerini canlandırır; Saça güçlü ve sağlıklı bir görünüm kazandırır. 
 
Kepek önleyici 3D Mension şampuanları çinko pirition içeriğine sahip oldukça etkili bir formüldür. Allantoin bakımından içeriği zengin formül aynı zamanda, kepekli saç derisinde oluşabilecek kaşıntı ve kızarıklık gibi hassasiyet belirtilerini de hissedilir şekilde yok eder. Saç dökülmesine birebir etkili şampuanlar, 3D Mension saç şekillendirici ve daha pek çok ürün aracılığıyla daha sağlıklı saçlara sahip olun. 
 
 
BİZİ TAKİP EDİN !

0553 945 47 44

Cosmostation.com © 2017 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret sistemi ile hazırlanmıştır