American Crew

37 sonuçtan 1 ile 24 arası görüntüleniyor.
37 sonuçtan 1 ile 24 arası görüntüleniyor.

American Crew Saç Şekillendirme Ürünleri

Erkekler de en az kadınlar kadar kendilerini iyi ve özgür hissetmek için genel görünümlerinde farklılık yaratmayı severler. Erkeklerde saç modeli yüze düşen gölgeyi ve genel duruşu bile etkilediği için saç şekillendirme ürünleri gün geçtikçe çoğalmakta ve fazlasıyla rağbet görmektedir. Eğer sağlıklı ve bakımlı saçlara sahipseniz karşı tarafın size olan duygu ve düşünceleri de bu yönde şekilleneceği için saç şekillendirici ürünler büyük önem taşımaktadır.
 
Yeni nesil saç şekillendiricileri arasında yaratıcı ve modern çizgisiyle diğer rakiplerinden ayrılan Amerikan Crew, kendilerini özel hissetmek isteyen her erkek için bir numaralı yardımcı görevini üstleniyor. Saçlarına şekil vermekte zorlanan, kepeklerle başı dertte olan, saçın sağlıklı yapısını korumak isteyen erkeklerin ihtiyaçlarına çare olan Amerikan Crew saç şekillendirme ürünleri her zaman ilk tercih edilecek ve vazgeçilmeyecek marka konumuna kendini yazdırmıştır. American Crew'in seçkin saç şekillendirme ürünleriyle istediğiniz şekli verdiğiniz saçlarınız gün boyu şeklini muhafaza ederken kolaylıkla saçtan arınacak, saçları ve saç derisini besleyecek, tortu ve kalıntı bırakmayacaktır.
 
Amerikan Crew saç şekillendirici ürünler her saç tipine özgü ürünler geliştirerek saçlarda etkin sonuçlar kazandırır. Forming Cream, orta tutuş seviyesiyle saçı istenilen şekle sokmayı kolaylaştırır. Classic şekillendirici sprey jel, esnek tutuş özelliğiyle birlikte doğal görünümlü saçlar oluşturur. Boost Powder Mat Putra içerisinde bulundurduğu hafif pudra yapısıyla saçı hacimlendirir. Molding Clay, doğal özler ve balmumu sayesinde saçlarda doku yaratır, saç şeklini korur.
 
 
BİZİ TAKİP EDİN !

0553 945 47 44

Cosmostation.com © 2017 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret sistemi ile hazırlanmıştır