Cosmostation.com

Davines Authentic

Sonuçları Filtrele

Marka

  • Davines4

Fiyat (TL)

-

Davines Authentic

4 sonuçtan 1 ile 4 arası görüntüleniyor.

Davines Authentic Nourishing Besleyici Yağ 140 ml

Davines Authentic Nourishing Besleyici Yağ 140 ml

Ürün Özellikleri

Yapısında doğal jojoba, susam, aspir, ayçiçek ve shea yağları içeren özel formülüyle hem saç hem vücut hem de cilt bakımı için  kullanılabilir. Eşsiz kokusunu içeriğindeki doğal esanslardan almıştır. % 98 organiktir. İçeriğindeki doğal aspir yağı, saçı dipten uca temizlerken saç ve cilde gün içinde maruz kaldığı çevresel etmenlerden dolayı kaybettiği nemi geri kazandırır. Kazandırdığı nemi hapsederek olası nem kaybını önler. Jojoba yağı parlaklığını kaybetmiş, yıpranmış saçları gözalıcı bir ışıltıya kavuşturur. Saçları kolay taranabilir hale getirir. Cildi ipeksi bir yumuşaklığa kavuşturur. Protein ve aminoasit bakımından oldukça zengin olan susam yağı da saçı besleyerek sağlıkla uzamasına hız kazandırır, cildi besler, saç ve ciltte yeniden canlandırıcı etki bırakır. Doğal shea ve ayçiçek yağları içeren özel formülü saç ve cilt için antioksidan kaynağıdır. Cildi besler, nemlendirir ve rahatlatır. Sles, paraben, silikon, sülfat, PEG ve yapay renklendirici gibi katkı maddeleri içermez. Sülfatsız yapısıyla Brezilya Fönü (keratin yüklemesi) sonrası kullanıma da uygundur. Uygulamanın daha uzun süre kalıcılığnı korumasını sağlar.

Günlük kullanıma uygundur.

Uygulama

Saç için:

Saçınızı Authentic Cleansing Nectar Arındırıcı Şampuan ile yıkayıp durulayın. Ardından havluyla nemini aldıktan sonra saç uçlarına az miktarda  uygulayın.

NOT: Ek koruma ve parlaklık için fön işlemi öncesinde uygulanabilir.

Yüz için:

Nemlendirmek ve pürüzsüz bir görünüm kazanmak için yüzünüze uygulayın.

Vücut için:

Nemli vücuda masaj yaparak uygulayın.

 

 

Davines Authentic Cleansing Nectar Hassas Saç ve Vücut Şampuanı 280 ml

Davines Authentic Cleansing Nectar Hassas Saç ve Vücut Şampuanı 280 ml

Ürün Özellikleri

Davines Authentic Cleansing Nectar Hassas Saç ve Vücut Şampuanı, hassas saç ve cilt yapısına özel olarak geliştirilmiştir.  %98 doğal bileşenlerden oluşan bu ürün  yağ bazlı yapısıyla , saçı ve cildi aşındırmadan rahatça  temizler. Hem saç için hem de vücut için kullanılabilir özel formülü, sles, paraben, sülfat, PEG, silikon yapay renklendiriciler gibi koruyucu maddeler içermez, doğada tamamen çözünür. Cilde uygulandığında gözeneklerde toksik madde birikimine neden olmadan ferahlatıcı bir temizlik sağlar. Antioksidan bakımından zengindir. İçerdiği Aspir yağıyla saç ve cilde yenileyici ve koruyucu bir bakım sağlar.

Uygulama

Islak saça ve vücuda uyguladıktan sonra durulayın. 

Gerekirse işlemi tekrarlayın.

 

 

Davines Authentic Moisturizing Nemlendirici Balsam 150 ml

Davines Authentic Moisturizing Nemlendirici Balsam 150 ml

Ürün Özellikleri

Yapısında doğal jojoba, susam, aspir, ayçiçek ve shea yağları içeren özel formülüyle hem saç hem vücut hem de cilt bakımı için  kullanılabilir. % 98 organiktir. İçeriğindeki doğal aspir yağı, saçı dipten uca temizlerken saç ve cilde gün içinde maruz kaldığı çevresel etmenlerden dolayı kaybettiği nemi geri kazandırır. Kazandırdığı nemi hapsederek olası nem kaybını önler. Jojoba yağı parlaklığını kaybetmiş, yıpranmış saçları gözalıcı bir ışıltıya kavuşturur. Saçları kolay taranabilir hale getirir. Cildi ipeksi bir yumuşaklığa kavuşturur. Protein ve aminoasit bakımından oldukça zengin olan susam yağı da saçı besleyerek sağlıkla uzamasına hız kazandırır, cildi besler, saç ve ciltte yeniden canlandırıcı etki bırakır. Doğal shea ve ayçiçek yağları içeren özel formülü saç ve cilt için antioksidan kaynağıdır. Cildi besler, nemlendirir ve rahatlatır. Sles, paraben, silikon, sülfat, PEG ve yapay renklendirici gibi katkı maddeleri içermez. Sülfatsız yapısıyla Brezilya Fönü (keratin yüklemesi) sonrası kullanıma da uygundur. Uygulamanın daha uzun süre kalıcılığnı korumasını sağlar.

Günlük kullanıma uygundur.

Uygulama

Saç için

Authentic Cleansing Nectar Arındırıcı Şampuan ile saçınızı yıkayıp durulayın.

yeterli miktarı saç uçlarına uygulayın. Etki etmesi için birkaç dakika beklettikten sonra iyice durulayın.

Yüz için

Kirlilikleri ortadan kaldırmak, makyaj kalıntılarını temizlemek ve cildi arındırmak için kullanılır. Bir pamuk yardımıyla   cildi hassas darbalerle uygulayın. İyice durulayın.

Vücut için

Nemli cilde uyguladıktan sonra etki etmesi için birkaç dakika süreyle bekletin. Ardından iyice durulayın.

Tel: 0212 249 98 77

Gsm: 0553 945 47 44

Adres: İstiklal Caddesi Balo Sokak No: 25 Beyoğlu-İstanbul

Cosmostation.com © 2020 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret sistemi ile hazırlanmıştır

ödeme yöntemleri