sadsad x
asdasd
Chi

Chi Royal Treatment Ultimate Control Şekillendirici Sprey 74G

0 Yorum |   Yorum Ekle
Ürün Kodu : 633911706152
Barcode : 633911706152
Fiyat:   64,00 TL
İndirimli Fiyat:   54,40 TL %15 indirimli
Fiyat Alarmı
Tavsiye Et Daha fazla  Chi  markası Daha fazla  kisisel-bakim-urunleri  kategorisi
Web Sitemizin yeni altyapıya taşınması nedeniyle bulamadığınız bir ürün olursa ya da ürün açıklamalarında eksiklik ya da hata ile karşılaşırsanız bize iletişim sayfasından ulaşabilirsiniz.
Paylaş:
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • Öneri Kutusu
 • Chi Royal Treatment Ultimate Control Şekillendirici Sprey 74G

  ÖZELLİKLER

  Çok fonsiyonlu hacimlendirici ve şekillendirici sprey.
  Fön ile şekillendirmek için idealdir.
  Bukle belirginleştirici olarak da uygulanabilir.
  Tüm gün kalıcı etki.
  İnanılmaz hacim sağlar.
  Muhteşem parlak sonuçlar yaratır.

  İÇERİK

  Beyaz Trüf Mantarı
  Dünyanın en nadide maddelerinden birisidir. Bilindiği üzere M.S. 450 yılından beri zengin aroması ve gördüğü rağbet ile bilinen beyaz trüf mantarı, Akdeniz'in antik halkları arasında zenginliğin ve lüksün sembolü olarak kabul edilirdi. Zaman içinde platinden daha da değerli bir hale gelen trüf mantarı Avrupalı soylular arasında da prestij sembolü haline gelerek halen günümüzde en ender rastlanan ürün olamaya devam etmektedir. Farouk Systems Bilim adamları beyaz trüf mantarının özelliklerini inceleyerek saçlara sağladığı terapötik etkilerini ortaya çıkarmışlardır. Beyaz trüf mantarı – dünyadaki en zengin Vitamin B kaynağıdır. Bilindiği gibi Vitamin B  güzel ve sağlıklı saçlar için önemli rol oynayan proteinler ve amino asitlerin oluşumunda etken bileşenlerden birisidir. Saçlara güzellik veren maddeler, keratin içeren daha etkili maddelerin öncüleriydi. İşte bu öğeler saçları güçlendirir, aşırı yüklemeden  bakım yapar, saç uçlarının kırılmasını önler ve saçların kırılganlığını engeller.
  Doğal Anti UV Filtreli İnci Özü
  Cilt ve saç üzerinde çarpıcı bir etkiye sahiptir. 4000 yıl önce, sağlık ve güzelliklerini düşünen imparatoriçeler inci pudrasını kullanarak incinin bu sıra dışı faydasını keşfetmişlerdir. İmparatoriçeleri tedavi eden saray doktorları bu gizli formülü nesilden nesle aktarmışlardır. İnci oluşumu itibariyle 22 çeşit amino asit, protein, vitamin B ve polisakaritler içermesi bakımından benzersiz bir kombinasyon oluşturmaktadır. Polisakkaritler saçları güçlendirerek üç kat daha uzun süre nemi saçta tutar. İnci, saçlara uygulandığında kütikülü kapatarak, onlara inanılmaz pürüzsüz bir görünüm kazandırır. İnci, aynı zamanda, saçların yaşlanma sürecini yavaşlatarak saç renk pigmentini dengeler.

  ÖZELLİKLER

  15 cm mesafeden saçın tamamına eşit miktarda uygulayın. 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.