Chi

26 sonuçtan 1 ile 24 arası görüntüleniyor.
26 sonuçtan 1 ile 24 arası görüntüleniyor.

Chi Saç Şekillendirme Ürünleri

Günümüzde güzellik endüstrisini kozmetik ürünler olmadan düşünmek neredeyse imkansızdır. Daha da imkansızı, güzelliği bu sektörde Farouk Systems'ın geliştirdiği yüksek kalitedeki profesyonel saç şekillendirme ürünleri ile milyonlarca kadına güzellik vaat eden Chi mucizesi olmadan düşünmektir. 
 
Bugüne değin dünyada amonyaksız saç boyası gibi profesyonel ürünler zamanla endüstrinin vazgeçilmezi haline gelmiştir. Saç kozmetiği denildiğinde akla ilk gelenin kadınlar olmasına rağmen ürünleri erkekler ve çocuklar için de kullanılabilecek çeşitlikte bir yelpazeye sahip olan Chi, klasik saç şekillendirmeleri gibi yalnızca saç tiplerine veya saçların tekil ihtiyaçlarına göre değil, birçok konuda ihtiyaç duyulan bakımın sağlanmasına göre kendini geliştirir ve kullanıcılarını doğru şekillendirme ürünlerine ulaştırır. Chi saç şekillendirme ürünleri saçların iç yapısına nüfus ederek nem ve dayanıklılık sağlar, saçlar daha kolay şekil alır, sağlıklı, canlı ve ışıl ışıl parlayan bir görünüm kazanır. Temelinde hidrolize edilmiş doğal ipek bileşenlerinin bulunduğu Chi saç şekillendiricilerinde patentli CHI teknolojisi yer alır ve bu nemlendirici içerikli teknoloji sayesinde ipek molekülleri saçın yapısına derin bir şekilde nüfus eder. Bu sayede yıpranmış saçlar kökten uca onarılır ve nem seviyesi  dengelenerek saçta güç ve esneklik sağlanır.
 
Bitki özleri ile formüle edilmiş Chi ürünlerini korkusuzca kullanabilir ve sizi dinlemeyip, çileden çıkartan cansız saçlarınızı kökten uca yapılandırarak, sağlıklı saçlara yeniden kavuşabilirsiniz.
 
 
BİZİ TAKİP EDİN !

0553 945 47 44

Cosmostation.com © 2017 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret sistemi ile hazırlanmıştır