Daily Use

5 sonuçtan 1 ile 5 arası görüntüleniyor.
5 sonuçtan 1 ile 5 arası görüntüleniyor.

Insight Daily Use Günlük Bakım Serisi

Insight Daily Use serisi geliştirilmiş hassas formülü ile her tür saç tipi için günlük kullanıma uygundur. Seri içeriğini oluşturan ürünlerin yapısı limon özleri ile zenginleştirilmiştir. Limon özleriyle zenginleştirilmiş içeriği sayesinde sönükleşmiş, matlaşmış saçları canlandırır. Kayısı yağları, ayçiçek yağı ve mısır tohumu kaylarından oluşan besleyici kompleksi ile saçlarınıza gün içinde kaybettiği nemi geri kazandırdığı gibi saçı ihtiyaç duyduğu besinleri vererek güçlendirir.
 
Ayrıca içeriğindeki bitkisel yağların antioksidan özelliği de mevcuttur. Bu sayede farklı moleküllerle kolayca tepkimeye girerek saç diplerinde yaşayıp saçlarımızın ihtiyaç duyduğu yağları salgılayan hücrelerin zarar görmesine neden olan yüksek derecede reaktif olan serbest radikallerin oluşumunu engelleyerek saç hücrenin anormalleşmesini azaltır, yaşlılık etkilerini de hissedilir şekilde azaltarak daha sağlıklı bir yaşam sürdürmenize yardımcı olur. 
 
Saça enerji verici şampuan, saç kremi, yeniden yapılandırıcı maske içeren Insight Daily Use serisi ürünleri paraben, SLS, mineral yağlar, renklendirici ve silikon gibi katkı maddeleri içermez. 
BİZİ TAKİP EDİN !

0553 945 47 44

Cosmostation.com © 2017 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret sistemi ile hazırlanmıştır