Cosmostation.com

Davines Alchemic

Sonuçları Filtrele

Marka

  • Davines18

Fiyat (TL)

-

Davines Alchemic

18 sonuçtan 1 ile 18 arası görüntüleniyor.

Davines Alchemic Tobacco Kahverengi Şampuan 280 ml

Davines Alchemic Tobacco Kahverengi Şampuan 280 ml

Ürün Özellikleri

Davines Alchemic Tobacco Kahverengi Şampuan, kahverengi ve açık kahverengi saçlar için özel olarak üretilmiş renk koruyucu bir şampuandır. Doğal pigmentler içeren renk yoğunlaştırıcı sistemi ile herhangi bir aktivatör kullanımına gereksinim bırakmadan saç renginizin daha uzun süre canlılığını korur. Aynı zamanda hafif Sulfactants içeriği ile saçlarınızı özenle temizleyip bakım yapar. Provitamin B5 ile zenginleştirilmiş formülü saçlarınıza gün içinde kaybettiği nemi geri kazandırırken içeriğindeki hidrolize süt proteinleri saça yoğun klima etkisi yapar. Böylece boyama, renk açma gibi işlemler sonucunda yıpranan, zarar gören saçlarınıza dipten uca onarım sağlar, zararlı çevresel dış etmenlere karşı bir kalkan görevini görür. 5,3 pH derecesine sahiptir. Saç temizliğini ve bakımını yaparken cildinizi yormaz. Hem boyalı saçlar için hem de işlem görmemiş doğal saçlar için günlük kullanıma uygundur. 

Uygulama

Islak veya nemli saça masaj yaparak uygulayın ve durulayın. Gerekirse işlemi tekrarlayın. Ardından Alchemic Tobacco Kahverengi Saç Kremi ile günlük bakımınızı tamamlayın.

 

 

Davines Alchemic Tobacco Kahverengi Saç Kremi 250 ml

Davines Alchemic Tobacco Kahverengi Saç Kremi 250 ml

Yararları

Doğal veya boyalı saçlar için kullanılabilir.
Kahverengi ve açık kahverengi saçlar için özel olarak üretilmiştir.
Renk yoğunlaştırıcı sistemi sayesinde saçın renginin korunmasını sağlar.
Saçı nemlendirir ve güçlendirirken saç bütünlüğünü sağlar.
Saçınıza mükemmel bir parlaklık ve sağlık katar.
Saçın daha kolay taranmasını ve yumuşak olmasını sağlar.
4,8 pH değeriyle cildi yormaz.
Günlük kullanıma uygundur.

İçerik Bilgisi

Doğrudan pigmentler , aktivatör kullanılmadan doğrudan renk pigmentleri içerir.
Hidrolize süt proteinleri, yoğun klima etkisi sağlar ve saçı korur.
Provitamin B5, saça nem ve parlaklık kazandırır.
Spesifik renk kremi, parlaklık ve ipeksi bir yumuşaklık katar.

Uygulama

Saçlarınızı Alchemic Chocolate Çikolata Şampuan ile yıkadıktan sonra saç kremini saç diplerinden uçlarına kadar nazikçe uygulayın.
5-8 dakika bekledikten sonra ılık suyla tarayarak durulayın.
Günlük kullanıma uygundur.

 

 

Davines Alchemic Silver Gümüş Şampuan 1000 ml

Davines Alchemic Silver Gümüş Şampuan 1000 ml

Ürün Özellikleri

Alchemic Silver Gümüş Şampuan, platin sarı, beyaz ve gri tondaki saçlar için özel olarak üretilmiş renk koruyucu şampuandır. Doğrudan pigment içeren gelişmiş renk yoğunlaştırıcı sistemiyle herhangi bir aktivatör kullanmaya gereksinim bırakmadan saç renginin korunmasını sağlar. Saç renginin canlılığını korurken aynı zamanda hafif Sulfactants içeriği ile saçı dipten uca temizler. Provitamin B5 içeriği ile saça kaybettiği nemi geri kazandırır. Saçı ipeksi bir parlaklık ve yumuşaklığa kavuşturur. Ayrıca hidrolize süt proteinleriyle oluşturulmuş özel formülüyle saça yoğun klima etkisi yapar. Böylece saçı gün içerisinde karşı karşıya kaldığı zararlı çevresel etmenlerden korur. Saçın boyama renk açma gibi işlemlerden zarar görmüş kısımlarında etkili onarım ve koruma sağlar. 5,3 pH değeriyle cildi yormaz. Boyalı saçlarda olduğu gibi doğal saçlarda da gündelik kullanıma uygundur.

Uygulama

Nemli ve ıslak saça masaj yaparak uygulayın ve iyice durulayın. Gerekirse işlemi bir kez daha tekrarlayın. Etkin bir sonuç için günlük bakımınızı Alchemic Silver Gümüş Saç Kremi ile tamamlayın.

NOT:  Ürünün Pompa aparatı bulunmamaktadır.

 

 

Davines Alchemic Silver Gümüş Saç Kremi 1000 ml

Davines Alchemic Silver Gümüş Saç Kremi 1000 ml

Ürün Özellikleri

Saç boyama ve saç rengini açma gibi işlemler nedeniyle  meydana gelen yıpranmalara, kopmalara ve dökülmelere karşı da etkin koruma sağlayan bir renk koruyucu saç kremidir. Doğal pigmentler içeren renk yoğunlaştırıcı sistemi ile herhangi bir aktivatör kullanımına gereksinim bırakmadan saç renginizin daha uzun süre canlılığını korur. Platin sarı, beyaz ve gri arasındaki renk tonlarında boyanmış saçlar için tavsiye edilir. Formülündeki hidrolize süt proteinleriyle saçı besler, yoğun klima etkisi sağlar ve saçı korur. İçerdiği Provitamin B5 saça nem sağlarken saçlarınızı göz kamaştıran bir parlaklığa kavuşturur. 

Uygulama

Saçlarınızı Alchemic Silver Gümüş Şampuan ile yıkadıktan sonra uygun miktarda saç kremini saçlarınıza dipten uca uygulayın.  Etkili sonuç için saç kremini saçınızda 5-8 dakika bekletip ılık suda tarayarak durulayın.

 

 

Davines Alchemic Red Kırmızı Şampuan 280 ml

Davines Alchemic Red Kırmızı Şampuan 280 ml

Ürün Özellikleri

Davines Alchemic Red Kırmızı Şampuan, kızıl veya kızılkahve tonundaki saçlar için özel olarak üretilmiş renk koruyucu bir şampuandır. Hafif Sulfactants içeriği ile saçlarınızı özenle temizleyip bakımını yapar. Aynı zamanda doğal pigmentler içeren renk yoğunlaştırıcı sistemi ile herhangi bir aktivatör kullanımına gereksinim bırakmadan saç renginizin daha uzun süre canlılığını korur. Provitamin B5 ile zenginleştirilmiş formülü saçlarınıza gün içinde kaybettiği nemi geri kazandırırken içeriğindeki hidrolize süt proteinleri saça yoğun klima etkisi yapar. Böylece boyama, renk açma gibi işlemler sonucunda yıpranan, zarar gören saçlarınıza dipten uca onarım sağlar, zararlı çevresel dış etmenlere karşı bir kalkan görevini görür. 5,3 pH derecesine sahiptir. Saç temizliğini ve bakımını yaparken cildinizi yormaz. Hem boyalı saçlar için hem de işlem görmemiş doğal saçlar için günlük kullanıma uygundur. 

Uygulama

Davines Alchemic Red Kırmızı Şampuan'ı ıslak veya nemli saça masaj yaparak uygulayın ve durulayın. Gerekirse işlemi tekrarlayın. Ardından Alchemic Red Kırmızı Saç Kremi ile günlük bakımınızı tamamlayın.

Tel: 0212 249 98 77

Gsm: 0553 945 47 44

Adres: İstiklal Caddesi Balo Sokak No: 25 Beyoğlu-İstanbul

Cosmostation.com © 2020 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret sistemi ile hazırlanmıştır

ödeme yöntemleri