Davines Natural Tech Nourishing 3'Lü Keratin Mucize Set 1000 ml

Ürün Kodu : nourishingset1
619,00 TL
- +

 • Davines Natural Tech Nourishing 3'Lü Keratin Mucize Set 1000 ml

  SET İÇERİĞİ:

  1 Adet Nourishing Yıpranmış ve Kuru Saç Şampuanı 1000ml   
  1 Adet Nourishing Yıpranmış ve Kuru Saç Kremi 1000ml    
  1 Adet Nourishing  Mücize Keratin Serum 1000ml              

  Davines Nourish 3'lü Keratin Mucize Set aşırı şekilde yıpranmış veya kimyasal işlemlerden ötürü hassaslaşmış saçları yeniden yapılandıran profesyonel bir bakım setidir. Formülündeki yoğun keratin yıpranmış saçlar için dolgu maddesi görevi görerek saçın kısa bir süre içinde hızla onarımını sağlar. Saçı yumuşatır ve yenilenmesini sağlar. Boyama, renk açma, düzleştirme, ve perma gibi saçı büyük ölçüde yıpratan işlemlerden önce uygulandığında bu işlemlerin sonucunda saçta meydana gelecek her türlü hasara karşı etkin bir kalkan oluşturur.

  İÇERİK BİLGİSİ:

  Üzüm ekstresi, mandalina ve ylang ylang esansiyel yağları ile yoğun keratin içerikli formülü, saçta meydana gelen aşırı yıpranmalara karşı son derece etkilidir. İçeriğindeki üzüm ekstresi saçlara güneşin zararlı ışınları karşısında aktif koruma sağlar. Üstelik kurutma sonrası serbest radikallerin uluşumunu engeller. Keratin dolgu maddesi işleviyle yıpratıcı etkiler sonucunda zarar görmüş, yıpranmış ve kırılmış saç tellerinde dipten uca onarım sağlar, saçı yumuşatır. Ayrıca formülünün içindeki mandalina yağı saç derisini güçlendirir. Saçın yağ dengesinin kurulmasına yardımcı olur. Yalng ylang esansiyel yağları ise saç derisinin yüzeyini yumuşatıp cildi nemlendirir. Bozulan saç yapısını onararak saçın sağlıklı bir şekilde uzamasına yardımcı olur.
  Tüm saç tipleri için kullanımı uygundur. Ürünle birlikte pompa aparatı gönderilir.

  Uygulama

  Davines Nourishing Yıpranmış Kuru Saç Şampuanı ile saçınızı yıkayıp duruladıktan sonra havluyla saçın nemini alın. Ardından saçı bir tarak yardımıyla eşit bölümlere ayırıp fırçayla Nourishing  Mücize Keratin Serum'u uygulayın ve beklemeye alın. Orta uzunluktaki bir saç için 40 gr serum yeterli gelecektir. Isı altında bekletilecekse 10 dakika, ısının olmadığı ortamlarda ise 15 dakika bekletilmesi yeterlidir. Bekleme süresi boyunca saçın üzeri hiç bir şekilde örtülmemelidir. Bu süreçte saçınızı streç filmle sarmayın veya saç üstünü bir başlıkla kapatmayın.

  Gerekli bekleme süresini doldurduktan sonra saçı iyice durulayıp Davines Nourishing Yıpranmış Kuru Saç Kremi'ni uygulayarak bakımı sonlandırın.

 • Ürün Türü

  Ürün Türü Set

  Ürün Özelliği

  Ürün Özelliği Besleyici
  Ürün Özelliği Nemlendirici
  Ürün Özelliği Canlandırıcı

  Ürün Miktarı

  Ürün Miktarı 1000 ml
 • Taksit
  Taksit Tutarı
  Toplam Tutar
  1
  619,00 TL
  619,00 TL

  Tüm kredi kartları ile tek çekim ödeme

 •  Bu ürünle ilgili yorum yapabilirsiniz
BİZİ TAKİP EDİN !

0553 945 47 44

Cosmostation.com © 2017 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret sistemi ile hazırlanmıştır