Cosmostation.com

Davines Balance Curling

Sonuçları Filtrele

Marka

  • Davines3

Fiyat (TL)

-

Davines Balance Curling

3 sonuçtan 1 ile 3 arası görüntüleniyor.

Davines Balance Curling Protecting Lotion 1500 ml

Davines Balance Curling Protecting Lotion 1500 ml

Ürün Özellikleri

Normal veya ince saçlar için üretilmiş profesyonel bir losyondur. Normal veya ince telli saçları buklelendirmek amacıyla kullanılan ürün, dipten uca düzgün, yumuşak bukleler yaratır. Aynı zamanda işlem sırasında permanın etkisiyle meydana gelecek  yıpranmalara karşı saçı korur ve nemlendirir. Formülünde amonyum thioglicolate, bitkisel phospholipidis ve çeşitli buğday proteinleri içeren perma losyonu, Saçın direncini arttırır, saçın kıvırcığını korur ve saça doğal bir parlaklık sağlayar. Böylece saçı yumuşak ve doğal bir görünüme kavuşturur. Buğday proteini ve bitkisel türevleri ile zenginleştirilmiş formülü ile saçı yeniden yapılandırır, güçlü klima etkisi göstererek üzerinde koruyucu film oluşturur. Seri, profesyonel kullanım için geliştirilmiştir. Yalnızca uzman kişiler tarafından uygulanmalıdır. 

Uygulama

Davines Balance Protecting Curling Lotion #1 ile nemlendirilen saç bigudiyle sarılır. Saç tipine göre 20 dakika saçta bekletilir. Bekleme sırasında 4-5 dakikada arayla bigudiler açılmadan saçın şekil alıp almadığı kontrol edilir. Ardından bigudiler açılmadan saç durulanır. Ardından Davines Balance Extra Delicate Neutralizer ile perma uygulamasını sonlandırılır.

Uyarılar

Tüm işlemler sırasında eldiven kesinlikle kullanılmalıdır.

Ürün profesyonel kullanım için geliştirilen serinin yalnızca uzman kişilerce  uygulanması tavsiye edilir.

Ürünlerin seçimi ve uygulaması kullanıcıların sorumluluğundadır.

 

 

Davines Balance Curling Protecting Losyon 2 500 ml

Davines Balance Curling Protecting Losyon 2 500 ml

Ürün Özellikleri

Hassas ve yıpranmış saçlar için üretilmiş bir perma losyonudur.

Normal veya ince telli saçları buklelendirmek amacıyla kullanılan ürün, dipten uca düzgün, yumuşak bukleler yaratır. Aynı zamanda işlem sırasında permanın etkisiyle meydana gelecek  yıpranmalara karşı saçı korur ve nemlendirir. Formülünde amonyum thioglicolate, bitkisel phospholipidis ve çeşitli buğday proteinleri içeren perma losyonu, Saçın direncini arttırır, saçın kıvırcığını korur ve saça doğal bir parlaklık sağlayar. Böylece saçı yumuşak ve doğal bir görünüme kavuşturur. Buğday proteini ve bitkisel türevleri ile zenginleştirilmiş formülü ile saçı yeniden yapılandırır, güçlü klima etkisi göstererek üzerinde koruyucu film oluşturur. Seri, profesyonel kullanım için geliştirilmiştir. Yalnızca uzman kişiler tarafından uygulanmalıdır. 

Uygulama

Saç Davines Balance Protecting Curling Lotion #2 ile nemlendirildikten sonra bigudiyle sarılır. yaklaşık 20 dakika (süre saç tipine göre değişebilir) bekletildikten sonra 4-5 dakikada bir saçın bigudiler açılmadan şekil alıp alamadığı kontrol edilir. Saç şekil aldığında bigudiler açılmadan durulanır. Ardından Davines Balance Extra Delicate Neutralizer ile perma uygulamasına devam edilir. 

NOT: Seri profesyonel kullanım için geliştirilmiştir sadece uzman kişilerce uygulanmalıdır. Tüm işlem boyunca eldiven kullanın.

 

 

Davines Balance Curling Extra Delicate Neutralizer 1000 ml

Davines Balance Curling Extra Delicate Neutralizer 1000 ml

Ürün Özellikleri

Perma uygulamasını sabitleştirmek için kullanılan sabitleyici bir losyondur. Formülündeki Hydrogen Peroxide ve oksidasyon ajanlarıyla kökten uca yumuşak ve düzgün bukleler sağlanmasına yardımcı olur. Buklelerin esnekliğini korur ve işlem nedeniyle yıpranan saçlara doğal bir parlaklık kazandırır. Profesyonel kullanım için geliştirilen seri sadece uzmanlar tarafından uygulanmalıdır.

Uygulama

Davines Balance Protecting Curlıng Lotion ile ilk perma işlemini yapın. Bugidileri çıkarmadan saçı duruladıktan sonra Davines Balance Extra Delicate Neutralizer'ı bugidilerin üzerine dikkatle uygulayın. 10 dakika bekleyin ardından işlemi tekrarlayıp yeniden 10 dakika bekletin. Bugidileri çıkartın ve saçı bol suyla durulayın.

NOT: Seri profesyonel kullanım için geliştirilmiştir, yalnızca uzman kişiler tarafından uygulanmalıdır.

Tel: 0212 249 98 77

Gsm: 0553 945 47 44

Adres: İstiklal Caddesi Balo Sokak No: 25 Beyoğlu-İstanbul

Cosmostation.com © 2020 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret sistemi ile hazırlanmıştır

ödeme yöntemleri