Global Keratin

10 sonuçtan 1 ile 10 arası görüntüleniyor.
10 sonuçtan 1 ile 10 arası görüntüleniyor.

Global Keratin Saç Bakım Ürünleri

Global Keratin, keratin desteğiyle saçınızın ihtiyacı olan ilgi ve bakımı cömertçe sunarak hayal ettiğiniz saçlara kavuşmanızı sağlayan saç bakım serisidir. Global Keratin sadece bir isim değildir. Sözü olan bir markadır. Saçlarınızın ihtiyaç duyduğu ne varsa  karşılanacağı bir söz... Gerek sağlığını kaybetmiş gerek sağlıklı saçların günlük bakımını sağlayan yeni, devrim niteliğinde ürünler sunmak amacıyla saç bilimini devamlı geliştirmeye yönelik araştırma ve geliştirme çalışmalarına büyük miktarda yatırım yapan Global Keratin ürünleri, arzunuz ne olursa olsun saçlarınıza ihtiyaç duyduğu tüm deneyimi sunuyor.

Saç biliminde bir lider konumada bulunan Global Keratin bir ilke imza atarak çevre dostu bir süreç içerisinde koyun yününden türettiği Juveksin içeriği sayesinde saçları onararak ve daha da güzelleştirerek yaşama kavuşturur. Kıvrılmayan dümdüz saçlar yaratır. 

Van Tibolli tarafından kurulan Global Keratin, 2007 yılından bu yana dünyanın en iyi salonlarında üst düzey saç profesyonelleri tarafından öneriliyor. Global Keratin saç bakım ürünleri ile saçlarınızın yeniden doğuşuna şahit olacaksınız. 
 

           

BİZİ TAKİP EDİN !

0553 945 47 44

Cosmostation.com © 2017 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret sistemi ile hazırlanmıştır