Cosmostation.com

Goldwell

İnce telli saçlar diğer saç tiplerine kıyasla daha hızlı yağlanma eğilimindedir. Yağlandığında hacmini kaybederek cansız, hareketsiz ve sönük bir görünüm alır. Bu nedenle ince telli saçlarınızı her gün yıkama ihtiyacı hissedersiniz. Ancak doğru bakım yapılmadığında her gün yıkamak saçlarınızın nem kaybetmesine sebep olur ve ince telli saçlara uygun olmayan ürünler saçlarınızı ağırlaştırarak başlangıçtaki sorunlarınızı daha kötü hale getirebilir. Gün içinde maruz kaldığı pek çok etken saçlarımıza geri dönüşü olamayacak kadar zarar verebilir. Güneş ışınlarınının zararlı etkisinden, güzelliğimizi farklı şekillerde ve renklerde vurgulamak adına başvurduğumuz ısı veya kimyasal işlem gerektiren uygulamalara kadar pek çok föktör saçlarımızın sağlığını kaybetmesine neden olabilir. Bazılarımızın cildi çevresel etkilere karşı daha fazla duyarlıdır. Bu duyarlılık çoğu zaman saç derimizde kızarıklık, kaşıntı, gerginlik hissi, kepeklenme şeklinde kendi gösterir. Saç Tipi ve o saçın karşı karşıya kaldığı problem ne olursa olsun Goldwell farkıyla geliştirilmiş etkili formüllerle yok olacak. 

Goldwell Serisi ile Saçlarınıza İhtiyaç Duyduğu Her Türlü Deneyimi Karşılayın

Goldwell Kerasilk serisi saçlarınıza uzun süreli güzellik, güç ve koruma sağlamak üzere geliştirilmiştir. Yeni devrim niteliğindeki lüks saç bakım ürünlerini kapsayan Kerasilk serisi saçları güçlü dönüşümler sağlayan Keratransform teknolojisi ışığında geliştirilmiştir. Keratin ve hafif ipek özleri içeren yoğun formülü yıpranmış saçlarınıza yapısal destek sunarken aynı zamanda boyalı saçlarınızda uzun süren renk koruması sağlar. Hafif ipek özleri ve keratin, tüm kerasilk ürünlerinin içeriğini oluşturan en önemli iki unsurdur. Goldwell farkıyla geliştirilen Kerasilk Color serisi de yoğunlaştırılmış renk koruyucu sistemiyle saçlarınızın daima canlı kalması amacına hizmet ediyor. 
 
Rengi saça hapsetmek üzere tasarlanmış renk yoğunlaştırıcı sistemiyle Goldwell Kerasilk Color serisi, boyalı saçlarınızda rengin uzun süre canlı kalmasını sağladığı gibi aynı zamanda güneşin ve boyayı oluşturan kimyasalların zararlarından karşı da saçlarınızı koruma altına alıyor. Bir diğer Goldwell Kerasilk Contol serisi, 3 ile 5 ay arasında bir süre içinde pürüzsüz ve yumuşacık saçlara kavuşturacak. Aşırı yıpranmış saçlara özel olarak Goldwell tarafından geliştirilen Goldwell Kerasilk Reconstruct serisi keratin içeren zengin formülüye saç telinde yıpranmalara bağlı oluşan yapısal boşlukları doldurarak saçta mükemmel bir onarım sağladığı gibi onardığı saç tellerine esneklik kazandırır. Esnelik kazanan saç telleri yıpranmlara bağlı oluşacak kırılmalara karşı direnç kazanır. Goldwell Kerasilk Reconstruct serisi de tıpkı diğer seriler gibi ipek özleri bakımından zengindir. Bu özelliği ile beslediği saçı güçlendirerek sağlığına kavuşturur. Ayrıca Kerasilk Repower serisi dökülme önleyici formülüyle sizi  daima sağlıkla parlayan muhteşem saçlara kavuşturacak. 
 
Devamını Oku...
Göster:
Sırala:
52 sonuçtan 1 ile 18 arası görüntüleniyor.

Tel: 0212 249 98 77

Gsm: 0553 945 47 44

Adres: İstiklal Caddesi Balo Sokak No: 25 Beyoğlu-İstanbul

Cosmostation.com © 2020 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret sistemi ile hazırlanmıştır

ödeme yöntemleri