Résistance Therapiste ile Saçınıza Yepyeni Bir Hayat Kazandırın


Kérastase Résistance Therapiste serisi aşırı işlem görmüş, yıpranmış, onarılması güç ve yapısı bozulmuş saçlarınızı tekrar hayata geri döndürüyor. Résistance Therapiste serisi saç tellerini sararak kusursuz hale getiriyor. Yorgun, yıpranmış, güçsüzleşmiş saç tellerini yeniden canlandırmak için geliştirilmiş bu seriyi sizin için inceledik.

Kérastase Résistance Therapiste serisinin iddiası yıpranmış ve aşırı işlem görmüş saçlara ihtiyacı olan bakımı sunmaktır. Peki bu seriyi diğer ürünlerden ne nedir?

Kérastase’ın buna cevabı doğayı bilimle buluşturduk oluyor. Peki Nasıl mı? Kısaca anlatalım.

Myrothammus Flabellifolia isimli nesli tükenmek üzereyken mucizevi bir şekilde tekrar hayat bulmuş bir bitki ile. Tekrar su ile temas etmesi ile Myrothammus Flabellifolia yapısını geri kazanır ve yeni bir yaşam döngüsüne başlar. Ve L’Oreal İleri Araştırmalar merkezi bu bitkinin itina ile seçilmiş yapraklarını kullanarak Résistance Therapiste’i yaratır.

Saç Tellerine Yeniden Hayat Veren Öncü Bilimsel Buluş

Kérastase markasına aşina olanların da bildiği gibi saçın yapısı marka için bir çıkış noktası ve tutkudur. L’Oreal İleri Araştırmalar merkezine göre saç yapısında öncelikli rolü KAP (Keratinler Arası Proteinler) oynuyor. Keratin bağlantılarından oluşan bu küçük proteinler olmazsa eğer, saç tellerini oluşturan moleküller tutucu gücünü kaybediyor. Saçın içten yıpranmasını önleyen bu koruyucu proteinler, saç zedelendiği zaman yok oluyor ve saç tellerinin iç mimarisi bozuluyor, bu da saçın tutunma seviyesini azaltıyor ve güçsüzleşmesine sebep oluyor.

Kérastase Résistance Therapiste işte tam da burada devreye giriyor ve yukarıda anlattığımız formül ile aşırı işlem görmüş, yıpranmış, yapısı bozulmuş saçlarınıza yeni bir nefes kazandırıyor ve yeniden hayata dönmesine katkı sağlıyor. Kérastase Danışman Kuaförlerinden Darren Fowler’da Résistance Therapiste serisini yıpranmış saçlar için yeni bir zırh olarak tanımlıyor ve ekliyor: “Yıpranmış saç kendini hemen belli eder ve derinlemesine bakıma ihtiyaç duyar. Gerek doğal sebeplerle gerek şekillendirme alışkanlıkları nedeniyle saç yıpranır. Résistance serisi üç aşamalı güzellik ritüeliyle aşırı yıpranmış saçları onarıyor ve yeniden yapılandırıyor.”

3 Adımda Güzellik Ritüeli

Kérastase bu duruma yeni bir çözüm olarak kişiye özel üç adımdan oluşan güzellik ritüelini yarattı. Üç kolay adımla kadınların evde Kérastase ürünleriyle yapabileceği kişiye özel saç bakım ritüeli, saçı güzelleştiren saç banyosu, bakım ve şekillendirici bakımdan oluşmaktadır.

Kérastase Résistance Therapiste hasar görmüş ve aşırı yıpranmış saçınızın imdadına evde kolayca uygulayabileceğiniz 4 ürünle yetişiyor.

Kérastase Résistance Therapiste Aşırı İşlem Görmüş Saçlar İçin Kremli Saç Banyosu

Yoğun ve kremsi formülü sayesinde saça hemen etki eden şampuan yumuşak ve pürüzsüz bir saç yüzeyi oluşturur. İşlem görmüş, aşırı yıpranmış ve gücünü kaybetmiş saçlarınızın dinlenmesine ve yeniden yapılanmasına olanak sağlar. Saç tellerini  yeniler, yıkama esnasında saç tellerini çevreler ve nazikçe arındırır.

Kérastase Résistance Therapiste İşlem Görmüş Saçlar İçin Bakım Maskesi

Therapiste bakım maskesi aşırı işlem görmüş ve bu yüzden yıpranmış saçların onarılmasına ve yeniden yapılandırılmasını sağlar. Özellikle kalın telli ve yıpranmış saçlara derinlemesine bakım yaparak saçın yumuşak ve pürüzsüz bir doku kazanmasını sağlar . Özellikle yoğun yıpranmış ve erozyona uğramış saçlar için kesinlikle tavsiye ediyoruz. Saç etrafında koruyucu ve onurucu bir tabaka oluşturması ve saçın kaybettiği elastikiyeti  geri kazandırırken yorulan ve gücünü kaybeden saçların dinlenmesine de olanak sağlar. Yoğun işlem ve yoğun işlem sonrası hasar görmüş her saç tipi için uygundur.

Kérastase Résistance Therapiste İnce Telli Saçlar İçin Şampuan Öncesi Koruyucu Bakım

Kérastase Résistance Therapiste sampuan öncesi koruyucu bakım ince telli ve hassas saçların onarım esnasında ağırlaşmasını önlemek için geliştiriştirilmiştir. İnce telli saçlara özel bakım gerçekleştirir ve koruma altına alır. Her şampuan öncesinde kullanılabilen bakım en güçlü yapılandırıcı ve onarıcı bakımlarda bile saçın hacmini kazanmasını sağlayarak sönük görünmesini engeller.

Kérastase Résistance Therapiste Aşırı Yıpranmış Saçlar İçin Çift Yönlü Serum

Therapiste serum aşırı yıpranmış saçların boy ve uçlarını onarmak ve tekrar yapılandırmak için özel olarak geliştirilmiştir bir üründür. Fön öncesi veya sonrasında son dokunuş olarak kullanılabilen serum saça pürüzsüz bir yüzey ve yumuşacık kadifemsi bir doku kazandırır. Tüm saç tiplerin için uygundur. Saça canlılığı ve parlaklığını tekrar geri kazandırır.

Mükemmel bir sonuca ulaşmak ve saçlarınıza hakettiği bakımı yapmak için Kérastase Résistance Therapiste saç banyosunu ve şampuan öncesi bakımı her yıkamada kullanabilirsiniz. Aynı şekilde Kérastase Résistance Therapiste çift yönlü serum da saç uç ve boylarına günlük kullanıma için uygundur ve saçınıza son dokunuş olarak fön öncesi veya sonrasında kullanabilirsiniz. Bunun yanında Kérastase Résistance Therapiste bakım maskesini haftada en fazla iki defa kullanmanızı öneririz. Uygulamalar sonrası saçlarınızdaki değişime siz de şaşıracaksınız.

Yıpranmış, zayıflamış saçları yoğun ve etkili  bir şekilde bakıma ve onarıma sokan Resistance serisi, adeta saçlar için kişiye özel bir ürün geliştirerek seri içerisinde saçın ihtiyaç duymuş olduğu bakıma ve beslemeye göre kategorilere ayrılmıştır. Saç tiplerine özel, saçın yıpranma ve hasarına göre özel olarak geliştirilen ürün kategorileri Therapiste, Vita-ciment ve Volumifique olmak üzere tüketiciye sunulmuştur. Therapiste ürünleri ile işlem görmüş,hasarlı ve yıpranmış saçlara bakım yapılıyor. Vita-ciment ile çimento etkisi oluşturuluyor ve saçlarda hasardan kaynaklı olarak oluşan boşluklara “hayat çimentosu” desteğinde bulunularak, boşlukları dolduruluyor ve pürüzsüz, güçlü saçlar elde ediliyor. Volumifique serisi ile ise sönük, cansız ve hacimsiz saçlara hacim kazandırılıyor.

Kerastase Resistance İle Yıpranma Oranına Özel Saç Bakımı

Kerastase Resistance serisinin Therapiste ürünleri 1-2 ve 3-4 olmak üzere kategorilere ayrılıyor ve saçın aşırı yıpranma oranına göre bakım uyguluyor. Hafif yıpranmış saçlara 1-2 numaralı bakım ürünleri kullanılıp, aşırı yıpranmış saçlara ise 3-4 numaralı saç bakım ürünlerinin kullanılması gerekmektedir. Kuvvet banyosu, kremli şampuan, serum, krem, maske olmak üzere çeşitli ürünleri kullananların saçlarında gözle görülür farklar ortaya çıkmaktadır. Kerastase Resistance Therapiste  kullananlar saçlarındaki yıpranmanın, kırılmanın,kuruluğun, saç uçlarındaki çatallaşmanın, matlığın,sönüklüğün ve hacimsiz görünümün kaybolduğu göreceklerdir.

Saçlarınız eğer yıpranmış ve siz ne yapacağınızı bilmiyorsanız yardımınıza Resistance serisi yetişiyor. Resistance Bain Force Architecte 1-2 Kuvvet Banyosu, saçın korteksine nüfuz ederek, onarıma saçın iç yapısından başlıyor. 50 yıldır kadınların saç güzelliği için hız kesmeden başarılı bir çalışma sürdürmekte olan markanın, laboratuvarlarında geliştirmiş olduğu ürünler ile saçlar her zaman çok daha bakımlı ve sağlıklı oluyor. Kuvvet banyosunun saçlara şöyle bir yararı dokunuyor:

Yıpranan, kırılan  ve incelen saçları onarmaya başlar. Saçın içine işleyen muhteşem formülü, saçın gücünü arttırarak,saçları yıpranmalara karşı daha dayanıklı hale getirip,yıpranma oranını azaltır. Gücünü kaybetmiş saç tellerindeki oluşan boşlukların doldurulmasını sağlar ve böylelikle saç yapısını güçlendirir. İçe nüfuz ederek, iyileştirmeye başlayan ürün, saçın dış yüzeyinde de pürüzsüz ve muhteşem bir görünüm kazandırır. Kuvvet, yumuşaklık veren kuvvet banyosu, günlük kullanıma uygundur. Saçların günlük olarak bakımını ve temizliği yapmakta olan ürün saça esneklik sağlar.

İşlem görüp hasar uğramış ve sonrasında gücünü kaybetmiş saçlarınızı "Kerastase Resistance Terapiste" ile  tekrar sağlığına kavuşturmanız mümkün.. 

Kerastase Resistance therapiste serisi işlem görmüş ve işlem sonrasında hasara uğramış saçlarınız için "Loreal" tarafından geliştirilmiş ileri düzeyde muhteşem bir üründür. Therapiste ürünleri kendi içerisinde kategorilere ayrılmıştır. Bunlar yıpranmış saç tiplerine göre 1-2 ve 3-4 olarak adlandırılmıştır. 1-2 numaralar hafif yıpranmış saçlar için, 3-4 numaralı ürün ise aşırı yıpranmış saçlar için özel olarak üretilmiştir.


BC Bonacure Express Shot Color Lock Service Serum 10 ml

BC Bonacure Express Shot Color Lock Service Serum 10 ml

23,00 TL
American Crew Medium Hold Orta Tutucu Gazsız Saç Spreyi 250 ml

American Crew Medium Hold Orta Tutucu Gazsız Saç Spreyi 250 ml

64,90 TL
Carolina Herrera Ch Men Prive Erkek Parfümü Edt 100 ml

Carolina Herrera Ch Men Prive Erkek Parfümü Edt 100 ml

299,00 TL
Loreal Serie Expert Power Repair Lipidium Serum 30X10 ml

Loreal Serie Expert Power Repair Lipidium Serum 30X10 ml

350,00 TL
Salvador Dali Lovely Kiss 30 ml Edt

Salvador Dali Lovely Kiss 30 ml Edt

35,00 TL
Bvlgari Omnia Amethyste Kadın Parfümü Edt 40 ml

Bvlgari Omnia Amethyste Kadın Parfümü Edt 40 ml

209,00 TL
CHI Shine Infusion Parlatıcı Sprey 150g

CHI Shine Infusion Parlatıcı Sprey 150g

115,00 TL
Lancome Ruj No: 076

Lancome Ruj No: 076

89,00 TL
BİZİ TAKİP EDİN !

0553 945 47 44

Cosmostation.com © 2017 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret sistemi ile hazırlanmıştır