Cosmostation.com

Aura Botanica

Sonuçları Filtrele

Marka

  • Kerastase16

Fiyat (TL)

-

Aura Botanica

     

16 sonuçtan 1 ile 16 arası görüntüleniyor.
KERASTASE AURA BOTANİCA

%98 oranında doğal kökenli içeriklerle zenginleştirilen Kerastase Aura Botanica fiyatıyla da duyarlı bütün saçların sorunlarına çözüm üretiyor. Her kadının saçları farklıdır ve farklı bakımlarla onarılır, tedavi edilir. Kerastase Aura Botanica blog serisi, her saç yapısına özel çeşitler sağlar.

Kerastase Aura Botanica’nın özel formülü, saçın dış yüzeyini aşarak içeride tutunur ve saçın kalbine besin takviyesi yapar. İçerdiği Omega 6-9 bakımından zengin olan Fas Argan Yağı ile saç tellerinin her bir lifine ayrı dokunarak saç kalitesini geliştiriyor. Rafine edilmiş doğal içeriklerin ham gücüne sahip Aura Botanica, yüksek performans gösterir.

Sülfat, paraben ve silikon içermemesinden dolayı şampuanlama sırasında sıradan ürünlerin köpürme derecesinde köpürtme yapmaz. Saçlarda havadar köpürme oluşturarak faydalı (Hindistancevizi vs. türevleri) yağların nefes alarak yaşamasına izin verir.


KERASTASE AURA BOTANİCA

İçerdiği doğal esanslar saçla temas ettiğinde aroma emilir ve karışım buharlaşarak saç yüzeyinden uzaklaşır. Hafif bir saç hissi oluşturan aromalı Aura Botanica ürünleri saçlarda doğanın dokunuşlarını yaşatıyor. Diğer saç telleri ile uzlaşma sorunu yaşayan saçları sakinleştirerek kontrol altına alan Aura Botanica, 72 saat süreyle anti-bukle görevini yerine getiriyor. Saçlarda bütünlük sağlıyor ve kabaran saçları yatıştırıyor. 48 saat süre ile saç liflerini besleyen formül, saçı yormuyor.


TEDAVİ YOĞUNLUĞUNA GÖRE AURA BOTANICA KULLANIM KLAVUZU

TEDAVİ YOĞUNLUĞUNA GÖRE AURA BOTANICA KULLANIM KLAVUZU


Az Derecede Cansız Saçlar İçin Hafif Tedavi

-Şampuan ile saçınızı yıkayıp durulayın.
-Şampuan sonrası nemli saça kremi sürün, tarak yardımı ile iyice dağıtın. Etki etmesi için 2-3 dakika bekletip, ardından bol su ile iyice durulayın.
-Son olarak saçın boy ve uçlarına ürünü uygulayın. Durulamayın. İster doğal olarak kurutun, isterseniz ısı yardımı ile şekillendirin.Orta Derecede Cansız Saçlar İçin Ortalama Tedavi

Orta Derecede Cansız Saçlar İçin Ortalama Tedavi


-Şampuan ile saçınızı yıkayıp durulayın.
-Şampuan sonrası krem ve yağı birbirine karıştırarak saçın boy ve uçlarına uygulayın. Etki etmesi için 5 dakika bekleyip ardından bol su ile iyice durulayın.
-Son olarak boy ve uçlarına ürünü uygulayın, fakat durulamayın. İster doğal, ister ısı yardımı ile şekillendirin.Aşırı Derecede Cansız Saçlar İçin Yoğun Tedavi

Aşırı Derecede Cansız Saçlar İçin Yoğun Tedavi


-Bakım yağını, saç köküne, boy ve uçlara uygulayın. Saçı tutamlara ayırıp, herbirini yağlayarak kıvırın. 15 dakika beklemede kalın ve şampuana geçin.
-Şampuan ile saçınızı yıkayın, durulayın. İşlemi tekrarlayın.
-Şampuan sonrası krem ve yağı birbirine karıştırarak saçın boy ve uçlarına uygulayın. Etki etmesi için 5 dakika bekleyip iyice durulayın.
-Son işlem olarak saçın boy ve uçlarına ürünü uygulayın. Durulamadan ister doğal olarak kurutun, isterseniz ısı yardımı ile şekillendirin.

 

Kerastase Aura Botanica Hangi Ürünlerden Oluşuyor?

Kerastase Aura Botanica Hangi Ürünlerden Oluşuyor?


• Aromatik şampuan
• Nemlendirici saç kremi
• Nemlendirici yağ
• Aromatik besleyici yağ karışımı

Ürünler aromatik ve kalıcı koku içerir. 48 saate kadar uzayabilen kokusu, saç parfümü kullanılmasına gerek bırakmıyor. Saçlara tamamen doğal görünümde parlaklık kazandıran ürünler, düzenli kullanıldığında saçları besler ve çok daha sağlıklı olabilmesini sağlar. Kerastase Aura Botanica blog, yazılarımızı inceleyip daha detaylı bilgi edinebilrsiniz.

Tel: 0212 249 98 77

Gsm: 0553 945 47 44

Adres: İstiklal Caddesi Balo Sokak No: 25 Beyoğlu-İstanbul

Cosmostation.com © 2020 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret sistemi ile hazırlanmıştır

ödeme yöntemleri