Cosmostation.com

Sonuçları Filtrele

Marka

  • Kerastase11

Fiyat (TL)

-

Kerastase Erkek

11 sonuçtan 1 ile 11 arası görüntüleniyor.

Profesyonel saç bakımında özel formüller geliştirerek, farklı ihtiyaçlara yönelik ürün serileri hazırlayan Kerastase erkek saç bakımına özel şampuan ve serum ürünleriyle farklı saç sorunlarına çözüm sunuyor. Erkeklerin saç yapısı incelenerek hazırlanan Kerastase Men serisi, düzenli kullanıldığında kepek, yağlanma, saç kaybı, hacim kaybı gibi erkeklerin sık yaşadığı saç sorunlarını ortadan kaldırarak, saç kalitesini artırıyor.
Yağlanma karşıtı bir formülle geliştirilen Kerastase Homme serisi, saçlı derinin yağ dengesini koruyarak, fazla yağı saçlardan arındırıyor. Yağlanmanın getirdiği ağırlık hissini tamamen ortadan kaldıran ürün serisi, aynı zamanda Taurine+D-Biotine bileşimi sayesinde saç rezervinde artışı beraberinde getiriyor. Saç kaybı yaşayan erkeklerin de tercih edebileceği ürün serisi içerisinde kepek karşıtı bakım, günlük bakım gibi farklı Kerastase erkek şampuanı seçenekleri yer alıyor. Sadece %100 orijinal Kerastase ürünlerini satışa sunan cosmostation.com adresinden markanın tüm şampuan çeşitlerini güvenle satın alabilirsiniz. 
Saçlarda Derinlemesine Temizlik İçin Kerastase Capital Force Serisi
Saç şekillendirici ürünler kullanan erkeklerin favorisi olan Kerastase Capital Force serisi, şekillendirici kalıntılarından tamamen arındırdığı saçlara enerji veren bir formüle sahip bulunuyor. Saçları kökten uca besleyen ve daha sağlıklı bir yapıya kavuşmasını sağlayan şampuan ve saç bakım serumları, parlak ve hacimli saç görünümü beklentisini de karşılıyor. 
Kerastase erkek saç serum ürünleri ile şampuanları düzenli kullanıldığında, 10 günde saçlardaki etkisini gösteriyor. Kategori içerisinde markanın erkeklere özel ürün serisini inceleyebilir ve beğendiğiniz ürünleri kolaylıkla sepetinize ekleyerek, kısa sürede adresinize ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Kerastase Türkiye güvencesi ile %100 orijinal olan Kerastase ürünlerini cosmostation.com adresinden kolayca satın alabilirsiniz!

Tel: 0212 249 98 77

Gsm: 0553 945 47 44

Adres: İstiklal Caddesi Balo Sokak No: 25 Beyoğlu-İstanbul

Cosmostation.com © 2020 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret sistemi ile hazırlanmıştır

ödeme yöntemleri