Cosmostation.com

Kerastase Fusio Dose

Kerastase Fusio Dose Kerastase

Saçlarınızla ilgili çok fazla problem mi yaşıyorsunuz? Sizin için geliştirilen Kerastase Fusio Dose serisi ile tanışın. Yıpranmış ve yenilenmeye ihtiyacı olan saçlar için uygun ve etkili bakım ürünlerinden oluşan seri, tüm problemlerinizi ortadan kaldıracak. İçerisindeki bakım kürleri ve serumlarla saçlarınız baştan uca yenilenecek ve hiç olmadığı kadar canlı bir görünüme kavuşacak. İçerisindeki omega 3 ve 6 sayesinde saçlarınızı besler ve güçlendirir. Beslenen saçlar kaybettiği esnekliği geri kazanır ve dökülmelere dur diyebilirsiniz. Saç telleriniz ve saç deriniz beslenerek daha sağlıklı ve gür saçlar elde edebilirsiniz. Saçlarınız hiç olmadığı kadar güzel gözüksün istiyorsanız Fusio Dose serisi içerisindeki ürünlerden kendinize uygun olanını seçmeli ve bakım kürlerini denemelisiniz.

 

 

Sizin İçin Yaratıldı!

Profesyonel bakımı ayağınıza getiren Kerastase size farklı saç tiplerine uygun birçok ürün sunuyor. Saç renginize ve saç tipinize göre seçim yaparak en etkili sonuca ulaşabilir ve daha parlak saçlara sahip olabilirsiniz. Saçlarınıza uyguladığınız andan itibaren saçlarında bakım ve onarıma başlayacak kürler içerisinde Polyphenols ve Lonium bulunmakta. Saç tellerinizi onararak kırılmaları önleyen formülü ile saçlarınızı onararak saçlarınızı yeniden yaratacak. İçerisindeki omega 3 ve 6 ile zenginleştirilmiş formülü sayesinde saçlarınız canlanacak ve parlaklığıyla tüm gözleri üzerinize çekeceksiniz. Dökülen saçlar, kuruyan saçlar, röfleli saçlar gibi birçok ayrı problem için üretilmiş saç serumlarından istediğiniz özelliklere uygun olanını seçip saçlarınızda uygulayabilirsiniz. Salonlardaki profesyonel bakımı evde uygulamanızı sağlayan Kerastese Fusio Dose ile saçlarınıza uygun bakım serumunu seçtikten sonra saçlar için ayrı özelliklerdeki saç bakım kürlerini karıştırıp saçınıza uygulayabilirsiniz. Küçük kapaklar halinde satılan kürler tek başına uygulanamamaktadır. Kürleri saç tipinize uygun olarak seçtiğiniz serumla karıştırarak, yeni bir bakım türü elde ediyorsunuz. Homojen bir şekilde karışan serum ve kürü saçınıza uygulayarak istediğiniz canlı ve parlak bakımı elde edebilirsiniz. Saç bakım serumunu yalnız başına uygulayabilirsiniz anca kürleri uygulamak için seruma ihtiyacınız olmakta. Serum ve kürler farklı renklerde ve farklı özelliklerde olabilir. Önemli olan hangi problemlerinize çare bulmak istediğiniz. İçerisinde 4 ayrı bakım kürü bulunduran Fusio Dose serisi ölmüş ve kurumuş saçlarınıza çare oluyor. Kuru saçları taramak ve nemlendirmek oldukça zordur. Fusio Dose serisi içerisindeki yoğun nemlendirici bakım serumu ve kürünü deneyerek saçlarınıza çare bulabilirsiniz. İçerisindeki kreatin ve omega ile saçlarınız yeniden nemlenecek ve canlanacak. Kırılmalardan ve karışık saçlardan kurtulacaksınız. Sabah uyanığınızda güzel saçlarla güne başlamak için saçlarınızı ihmal etmeden her gün gerekli olan nemi onlara vermelisiniz. Sağlıklı saçlarımız birçok işlem sonrasında yanar ve kırılır. Özellikle yoğun açıcı uygulanan boya ve röfle gibi işlemler saçımıza oldukça zarar verir. Tek çare kesim olarak gözükse de, saçlarınızı kestirmeden eski sağlıklı haline geri döndürmek mümkün. Saçlarınıza uygulayacağınız boyalı ve röfleli saç serumu ve kürü sayesinde saçlarınızdaki kırılmalardan ve yanıklardan kurtulabilir eski bakımlı görüntünüze kavuşabilirsiniz.

Her Renk Ayrı Özellik!

Her kapağın altında farklı özellik ve farklı saç tipi bulunan kürler tüm sorunlarınıza çare oluyor. Kuru saçlar, boyalı saçlar ve dökülen saçlar için farklı özelliklere sahip bakım kürleri hayal ettiğiniz saçlara kavuşmak için tek adımda harikalar yaratıyor. Sizde saçlarınızın herkes tarafından beğenilip fark edilmesini istiyorsanız Kerastase Fusio Dose serisini zaman kaybetmeden denemelisiniz. Ayrıntılı bilgi ve sipariş için web sitemizden iletişime geçebilirsiniz.

 
Paylaş


Tel: 0212 249 98 77

Gsm: 0553 945 47 44

Adres: İstiklal Caddesi Balo Sokak No: 25 Beyoğlu-İstanbul

Cosmostation.com © 2018 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret sistemi ile hazırlanmıştır

ödeme yöntemleri