Cosmostation.com

Kerastase Ürünleri ile Saç Sorunları Tarih Oluyor…

Kerastase Kerastase Resistance Kerastase Reflection

Çocukluğumdan beri saçlarımı önemser en iyi şekilde bakmaya çalışırdım. Taa ki ilk boyamı yaptırdığım güne kadar.  Bir sabah okula gitmek için hazırlanırken saçlarımdaki bir iki tel beyazın farkına vardım. Başlarda beni rahatsız etmeyen bu durum, birkaç arkadaşım ve yakınlarımın tepkileriyle psikolojik olarak beni rahatsız etmeye başladı ve yıllardır koyu olan saç rengimi beyazlarımı da bahane ederek daha açık tonlarda boyatmaya karar verdim.

Bir cumartesi günü saç rengini çok beğendiğim arkadaşımla birlikte onun her zaman gittiği kuaföre gittim. Kuaförde saç rengimle ilgili konuştuğum kişi, bana saç rengimi açmak için özel bir işlem yapması gerektiğini söyledi. Ama bunun saçıma vereceği zararlardan hiç bahsetmediği için gönül rahatlığıyla saçlarımı onun ellerine teslim ettim. Çoğu kadın gibi kuaför kurbanı olacağımdan habersiz heyecanla saçlarımın yapılmasını bekliyordum. Saç derimde ara ara yanmalar hissettiğimi söylediğimde kuaför bu durumun normal olduğunu söyledi. Bende çok fazla üzerinde durmayarak, arkadaşımla sohbet etmeye devam ettim. Bekleme süresi bittikten sonra yıkanan saçlarım kurutulmaya başlandı. Dakikalar geçerken beyazlarımdan kurtulduğum ve istediğim saç rengine kavuştuğum için mutluydum. Bu mutlulukla eve geldim. Ertesi gün pazar olduğu için arkadaşlarımla hemen bir buluşma ayarladık ve saçlarım hakkında harika yorumlar aldım. Güzel yorumlar beni daha da sevindiriyordu.
 
Ancak saçımı her yıkayışımdan sonra saç rengimin matlaştığını, önceden yağlı olan saç derimin gittikçe kuruduğunu ve dökülmelerin başladığını fark ettim. Günden güne saçlarım daha da sağlıksız gözükmeye başlamıştı. O güzel yorumlar yapan arkadaşlarım sonraki buluşmalarda saçıma neler olduğunu soruyor, sağlıksız gözüktüğünü söylüyorlardı. Doğal saçlarımdan boyalı saçlara ilk geçiş denemem beni hüsrana uğratmış ve mutsuz günler yaşamama sebep olmuştu. Bende sizler gibi sitelerde dolaşıyor, bu durumu düzeltecek ürünler arıyor, kullanıcı yorumlarını dikkatlice okuyordum. Faydasız birçok ürün denedikten sonra Kerastase Ürünleri ile tanıştım. Bu markanın birçok saç sorunu ile ilgili çeşitli ürünleri olduğunu fark ettim; her ürün başka bir soruna çözüm oluyordu. Ben de kendime uyan boyalı ve yıpranmış saçlar için özel olarak hazırlanmış hem renk koruyucu hem de onarıcı bir bakım serisi buldum. Heyecanla satın aldığım 2 seriden Kerastase Resistance her saç yıkamamdan sonra saçımda farklı etkilere sebep oluyor ve günden güne yaşadığım değişime inanamıyordum. Artık asla eski saçlarımın yumuşaklığı ve canlılığına kavuşamayacağımı düşünürken, Kerastase Resistance ürünleri ile benim kadar asla düzelmeyecek izlenimi bırakan saçlarda bile aktif bir onarım ve koruma sağladığını gözlerimle gördüm. 
 
Etkisine inanamadığım ürünlerden bir diğeri ise Kerastase Reflection serisi idi… Bu serinin ürünleriyle de saç rengimin aynı kalmasını sağlıyor aynı zamanda da saçlarım daha canlı ve sağlıklı görünüyordu.  Sizlerde aşırı yıpranmış saçlarınız için özel olarak geliştirilmiş formülüyle renk açma, boyama, perma, ısı kullanarak şekil verme, zararlı çevresel etikler ve benzeri tüm nedenlerden dolayı aşırı yıpranmış saçlar için yeniden doğuş vaat eden bu ürünlerden kendinize uygun olanını seçebilirsiniz. Bu seri ürünleri hem saçlarımı besliyor hem de daha yumuşak ve hacimli saçlara sahip olmasını sağlıyor.
 
 
Paylaş


Tel: 0212 249 98 77

Gsm: 0553 945 47 44

Adres: İstiklal Caddesi Balo Sokak No: 25 Beyoğlu-İstanbul

Cosmostation.com © 2018 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret sistemi ile hazırlanmıştır

ödeme yöntemleri