x
sadsad x
asdasd

                                                                                     880x250_copy.jpg (1.26 MB)

Sırala
Toplam 117 ürün görüntüleniyor.

Dünyaca ünlü L'Oréal’in üretimlerinden olan Kerastase saç bakım ürünleri noktasında ürettiği ürünleri ve geliştirdiği formülleriyle, saç problemlerinin tamamına çözüm sunan bakım serisini sizlere sunuyor. İlk defa 1964 yılında üretimini yapan ve kısa sürede dünya genelinde yayılmayı başaran Kérastase, güçlendirici ürünler, saç bakım ürünleri, düzleştiriciler, şekillendiriciler, serum ve krem şeklinde ürettiği ürünleri ve erkekler için özel ürettiği Kerastase Homme ile saçlara rahatlık kazandırdı.


Kerastase Şampuan ve Saç Bakım Ürünleri

Fransa’da yer alan üretim tesislerinde geliştirdikleri ürünler, klinik testlerinden başarılı bir şekilde çıkarak, dermokozmetik alanında piyasaya sürülüyor. Saç bakımı ve saç güzelliği adına beklenenden çok daha fazlasına sahip ürünleri ile gözde markalar arasında yer almaktadır.

Saç bakım ürünlerinde tercih edilen nemlendirici Nutritive, deri nemlendirici Chronologiste ve Cristalliste, Densifique, Discipline, Elixir Ultime, Fusio Dose, Initialiste, Reflection, Resistance, Soleil, Specifique gibi fazlasıyla tercih edilen serilere sahip olan Kerastase ile saçlarınızda istediğiniz gibi bir güzellik elde edebilirsiniz. Yeniden canlı ve dolgun saçlara kavuşmanın keyfini sunan marka ile beklediğinizden çok daha fazlasına sahip olacaksınız. ihtiyacınız olan ürünü seçin, kolay sipariş seçeneklerinden yararlanarak kısa sürede elinizin altında bulmanın keyfini yakalayın.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.