Loreal Serie Expert Absolut Repair Lipidium Maske 500 ml

Ürün Kodu : 3474630640825
105,00 TL
- +

 • Loreal Serie Expert Absolut Repair Lipidium Maske 500 ml

  ÖZELLİKLER

  Loreal markasının fön ve düzleştirici gibi ısı gerektiren işlemlerden dolayı meydana gelen yıpratıcı etkilere karşı saçta koruma sağlayan serilerinden olan Absolut Repair serisi, içinde Phyto-Keratin içerir.  Günlük kullanım için uygun olan ürün, saçınızın gün boyunca ağırlaşmadan hacimli ve dolgun görünmesini sağlar. Özellikle saç uçlarındaki çatallaşma, kırılma ve kurumaya engel olmak amacıyla üretilmiştir. Saç boy ve uçlarında oluşan aşırı yıpranmaları onararak saçlarınıza kadifemsi bir doku kazandırır.  Yıpranma sonucu oluşmuş sertleşme ve çatallaşmaları onararak saç tellerinizin kalitesini attırır. Saç tellerinize hacim ve parlaklık kazandırır. Özellikle fön öncesinde ve sonrasında kullanılarak saçınızın ısı nedeniyle gördüğü zararlara karşı kalkan oluşturur. İşlem sonucu aşırı yıpranmış tüm saç tipleri için kullanıma uygundur. 

  UYGULAMA 

  Yıkama sonrasında ıslaklığı bir havlu yardımıyla alınmış nemli saça uygulayınız. Saçın boy ve uçlarına masaj yaparak uygulayınız. Özellikle saçlarınızdaki yıpranmış bölgelere yayıp saç uzunluğunuza göre 4-6 dakika beklettikten sonra iyice durulayın. 
   
  Saç köklerine uygulama yapılmaz. Ürünün kullanıldığı gün saç kremi kullanmayınız.  Marka tarafından başlangıçta haftada 2 defa kullanılması önerilmektedir. İlerleyen süreçte uygulamanın haftada 1'e indirgenmesi tavsiye edilir. 

   

   
 • Ürün Türü

  Ürün Türü Maske

  Saç Tipi

  Saç Tipi Aşırı Yıpranmış Saçlar

  Ürün Özelliği

  Ürün Özelliği Onarıcı ve Yapılandırıcı
  Ürün Özelliği Koruyucu

  Ürün Miktarı

  Ürün Miktarı 500 ml
 • Taksit
  Taksit Tutarı
  Toplam Tutar
  1
  105,00 TL
  105,00 TL

  Tüm kredi kartları ile tek çekim ödeme

 •  Bu ürünle ilgili yorum yapabilirsiniz
BİZİ TAKİP EDİN !

0553 945 47 44

Cosmostation.com © 2017 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret sistemi ile hazırlanmıştır