Loreal Serie Expert Absolut Repair Lipidium Maske 200 ml

Ürün Kodu : 3474630640702
68,00 TL
- +

 • Loreal Serie Expert Absolut Repair Lipidium Maske 200 ml

  ÖZELLİKLER

  Loreal markasının fön ve düzleştirici gibi ısı gerektiren işlemlerden dolayı meydana gelen yıpratıcı etkilere karşı saçta koruma sağlayan serilerinden olan Absolut Repair serisi, içinde Phyto-Keratin içerir.  Günlük kullanım için uygun olan ürün, saçınızın gün boyunca ağırlaşmadan hacimli ve dolgun görünmesini sağlar. Özellikle saç uçlarındaki çatallaşma, kırılma ve kurumaya engel olmak amacıyla üretilmiştir. Saç boy ve uçlarında oluşan aşırı yıpranmaları onararak saçlarınıza kadifemsi bir doku kazandırır.  Yıpranma sonucu oluşmuş sertleşme ve çatallaşmaları onararak saç tellerinizin kalitesini attırır. Saç tellerinize hacim ve parlaklık kazandırır. Özellikle fön öncesinde ve sonrasında kullanılarak saçınızın ısı nedeniyle gördüğü zararlara karşı kalkan oluşturur. İşlem sonucu aşırı yıpranmış tüm saç tipleri için kullanıma uygundur.

  UYGULAMA

  Yıkama sonrasında ıslaklığı bir havlu yardımıyla alınmış nemli saça özellikle yıpranmış bölgelerine yayarak uygulayın. Saçın uç ve boylarına uyguladıktan sonra  Uygulama sonrasında saç uzunluğunuza göre 4-6 dakika bekletin. Ardından saçlarınızı iyice durulayınız.
  Saç köklerine uygulama yapılmaz. Ürünün kullanıldığı gün saç kremi kullanmayın.Marka tarafından haftada 2 defa kullanılması önerilmektedir. İlerleyen süreçte haftada 1'e indirgenir.

 • Ürün Türü

  Ürün Türü Maske

  Ürün Özelliği

  Ürün Özelliği Canlandırıcı
  Ürün Özelliği Isıdan Koruyucu
  Ürün Özelliği Hacimlendirici

  Ürün Miktarı

  Ürün Miktarı 200 ml
 • Taksit
  Taksit Tutarı
  Toplam Tutar
  1
  68,00 TL
  68,00 TL

  Tüm kredi kartları ile tek çekim ödeme

 •  Bu ürünle ilgili yorum yapabilirsiniz
BİZİ TAKİP EDİN !

0553 945 47 44

Cosmostation.com © 2017 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret sistemi ile hazırlanmıştır