Loss Control

2 sonuçtan 1 ile 2 arası görüntüleniyor.
2 sonuçtan 1 ile 2 arası görüntüleniyor.

Insight Loss Control Dökülme Karşıtı Bakım Serisi 

Saç dökülmesi hem erkekler için hem de kadınlar için oldukça önemli bir saç problemidir. Saç dökülmesi kalıtsal özelliklerimizden kaynaklanan bir problem de olabilir, düzensiz su içme ve beslenme dengemizden de kaynaklanabilir. Hassaslaşmış saç derisinde meydana gelen hastalıklar sonucu da dökülebilir; Yaşlanmaya bağlı olarak vücudun geçtiği fizyolojik süreçlerin etkisiyle de saç dökülme problemleriyle başa çıkmak zorunda kalabiliriz. Bu gibi fiziksel faktörlerin yanında saç boyama, renk açma, yüksek ısıyla şekillendirme ve benzeri kimyasal etkiler de saçlarımızın sağlığını kaybetmesiyle dökülmeye kadar varabilen sonuçlar doğurabilmektedir. Sık sık dökülen sağlıksız saçlarınızla verdiğiniz mücadelede hiç umut olmadığını sanıyorsanız söyleyelim, yanılıyorsunuz. Insight farkıyla geliştirilmiş en etkili ürünler yalnızca bir tık uzağınızda...
 
Insight Loss Control saç bakım serisi sürekli kırılan ve dökülen saçlara özel olarak, zayıflamış saç köklerini güçlendirmek ve zaman içerisinde seyrelmiş saçlara sahip bireylerde yeni saç oluşumunu hızlı bir şekilde arttırmak üzere geliştirilmiş bakım serisidir.
 
Mentol, guarana özü ve organik ekinezya ile oluşturulmuş güçlendirici kompleksi uygulandığı andan itibaren saç köklerindeki kılcal damarları uyararak kan dolaşımını hızlandırır. Bu sayede saçın beslenmesini sağlar. Saç köklerine enerji verir ve saçı canlandırır. Organik at kestanesi ile yoğunlaştırılmış mucize formülüyle Insight Loss Control serisi,  saç derisi problemlerinizi anında yok eder. Tamamen bitkisel ve organik fito özleri içeren etkili formülü, parafin, paraben, silikon, SLES ve yapay renklendiriciler benzeri katkı maddeleri içermeden saçlarınız için en etkili  bakımı sağlar.  
 
BİZİ TAKİP EDİN !

0553 945 47 44

Cosmostation.com © 2017 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret sistemi ile hazırlanmıştır