Cosmostation.com

Nashi Argan Saç Bakım Kremi Çeşitleri
Saçlara günlük olarak yapılan bakımda kullanılan şampuan seçimi kadar, kullandığınız krem de önemli bir yer alır. Krem, saçlarınızın doğal ahengini bozmadan, yan etki yaratmayacak şekilde, şampuan sonrası ilk destekleyici bakımdır. Aynı zamanda saç tellerinin şampuan sonrası temel besleyici olması sebebiyle de ilk aşama bakım olarak kabul görür. Her krem saçta kuşkusuz kullanılamaz. Saçlarınızın kendine özgü yapısı bulunmaktadır. Nashi saç bakım ürünleri arasında yer alan birbirinden farklı krem çeşitleri, içerisinde barındırdığı farklı özler ile saç tiplerinin tam da ihtiyaç duyduğu uygunlukta geliştirilmiştir.

Parlaklığı ve coşkusunu besleyecek temel gıda olarak etkisi kanıtlanmış olan kremler, yumuşak saçlara ve beraberinde getirdiği kolay tarama pratiği isteyenlerin en çok tercih etme sebebidir. Saç tipinize en uygun olan nashi argan saç bakım ürünlerinin tamanına ve bakım üzerine birbirinden farklı olan tüm ürünlerimize ulaşmanız için cosmostation internet sayfamızı ziyaret etmeniz yeterlidir…

Nashi Argan Saç Bakım Kremi Çeşitleri

Saç Köklerine Direkt Etki Eden Sülfatsız Saç Kremi

Kadınlar arasında özellikle ince saç tipine sahip olan kadınların en başarılı sonuçları alabildiği, kelimenin tam anlamıyla benzersiz bir içeriğe sahiptir. Saç köklerinizde yenilenme sağlaması ve uzama hızını artıcı bileşenleriyle en hızlı sonucu alabileceğiniz içerik zenginliğiyle, nashi argan saç kremi kullananlarda 7 günlük kullanım sonunda saç köklerinde %35 oranında büyüme sağladığı kanıtlanmıştır.

Saç derisi tarafından emilir, tortu ve kalıntı bırakmaz!
Nashi phyto repair remedy saç kremi, saç köklerine direkt etki ederek yenilenmesi için aktif uyarıcılar barındıran ürün, saç derisi tarafından tamamen emilerek tortu bırakmamasıyla da kullanıcıları tarafından yoğun beğeni kazanmıştır…

Püf noktası!
Ürün, yılda 2 kez(ilkbahar ve sonbahar) uygulanmak üzere inatçı saç dökülmelerine karşı kalıcı etki sağlar.

Nashi Argan Saç Bakım Kremi Çeşitleri


Nashi Kıvrım Güçlendirici Saç Kremi

Kıvrımlı ve kıvrımlıya meilli saç yapısına sahip olanların en çok yakındığı sorunlardan bir tanesi de düzensiz bir yapıya evrimledir. Günlük hayatta ve iş hayatınızda sizleri zor duruma düşüren, extra ilgi isteyen saçlarınıza konusunun uzmanından gerçek etki geliştirildi. Nashi Argan saç kremi 150 ml, kimi kadınların en çok beğendiği saç tipi olan kıvrımlı saç yapıları için özel olarak geliştirilmiş bir üründür.

Ürün, kıvrımlı saç tutkunu kadınlar için saçlardaki düzenli dalgalanmayı gözle görülür şekilde ortaya çıkartır ve saçlarınızda tam da arzu ettiğiniz görüntüyü sizler için yaratır. Cosmostation internet sitemizden kolaylıkla ulaşabileceğiniz nashi argan saç bakım kremi, fosfat, paraben, sodyum ve klor içermediği gibi saçlarda kalıntı bırakmayan, kelimenin tam anlamıyla harika bir üründür.

Nashi Argan Saç Bakım Kremi Çeşitleri
Renk Koruyucu Saç Kremi

Kadınların en büyük baş belası olan boyalı saçlar için geliştirilen ürün, renk koruyucu özelliği ile kelimenin tam anlamıyla adeta bulunmaz velinimettir. Boyalı saçlara sahip olup türlü çabalar harcayan kadınların imdadına yetişen nashi argan saç kremi, boyalı saç rengine sahip olan kadınlar için alanında başarısını kanıtlamış olan mucizevi bir üründür.

Boyanın akmasını engeller!
Renklendirilmiş saçlara özel geliştirilen içeriğiyle, renklerin saçta uzun süre tutunmasını sağlayarak akmasını engeller. Boyalı tüm saç tiplerinin kullanabileceği uygunlukta olacak şekilde Nashi Argan Türkiye'nin ürettiği bakım kremi, UV koruyucu kalkanı sayesinde güneşin zararlı ışınlarına karşı da koruma sağlar. Saçlarınıza kolay taranma sağlamanın yanı sıra, yumuşaklık kazandırarak ve uzun süre parlaklık etkisi verir.
Bu mucizevi ürün ile saçlarınızda tam da istediğiniz ayrıcalıklı etki için nashi argan nerede satılıyor sorusuna cosmostation internet sayfamızı ziyaret edebilirsiniz…

Nashi Argan Saç Bakım Kremi Çeşitleri

Paylaş


Tel: 0212 249 98 77

Gsm: 0553 945 47 44

Adres: İstiklal Caddesi Balo Sokak No: 25 Beyoğlu-İstanbul

Cosmostation.com © 2020 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret sistemi ile hazırlanmıştır

ödeme yöntemleri