Nashi

49 sonuçtan 1 ile 24 arası görüntüleniyor.
49 sonuçtan 1 ile 24 arası görüntüleniyor.

Nashi Argan Saç Bakım Ürünleri

Nashi Argan, profesyonel saç ve cilt bakımında 10 yıllık Landoll deneyiminin ardından 2010 yılında kendi markasını oluşturdu.

Tüm Nashi Argan ürünlerinin formülü argan ve bezir yağı ile zenginleştirilmiştir. Tamamen doğal bitki özlerinden elde edilmiş yağlarla oluşturulan formülü sülfat, paraben, fosfat, sodyum klorid gibi katkı maddeleri içermiyor ve yalnızca organik belgeli ürünler kullanılıyor. Nashi Argan, hammaddelerini yüksek kaliteli malzemelerden, büyük bir özenle seçip sizlere organik yağların zengin etkisini, sağlıklı ve güvenilir yollarla sunuyor.

Her saç tipinin ayrı bir bakıma ihtiyacı var. Argan yağı ve bezir yağından üretilen Nashi Argan Ürünleri, kök hücre teknolojisiyle dökülme karşıtı bakım yapan Nashi Argan Capixyl, boyalı saçların bakımına özel Nashi Life, yıpranmış saçlara onarıcı bakım yapan Nashi Phyto, asi ve kabarık saçlara özel Nashi Pure ve Nashi Şekillendirici seri gibi çok sayıda saç tipine uygun bakım önerileri sunan Nashi Argan markası, sizin de saçınızın ihtiyaçlarına göre geliştirilmiş bakım ürünlerini keşfetmenize olanak sağlıyor.

Hayvanlar üzerinde test yapmayan ve ürünlerinin içeriğinde paketlemesine %100 geri dönüştürülebilir malzemeler kullanan Nashi Argan serisi doğanın canlandırıcı etkisiyle saçlarınızı canlandıracak!

 

 

BİZİ TAKİP EDİN !

0553 945 47 44

Cosmostation.com © 2017 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret sistemi ile hazırlanmıştır