Cosmostation.com

Saç Tiplerine göre Schwarzkopf Maske Çeşitleri
Saçlarınız her dönem yıpranma riskiyle karşı karşıyadır. Şekil alması için maruz bırakılan onlarca işlemden tutun da, elektrikli ısıtıcı yardımıyla şekil verilen saçlardan, mevsimsel geçişlerin saçlarınızda bıraktığı yıpranma payı da bu duruma dahildir. Farkında olmasanız da, siz günlük hayatın koşturmacası içerisinde yaşanan fiziksel faktörler ve yeterli beslenmeyen saçlarınız beklenmedik sürprizler yapabilir.

Yaşanan her saç sorunu için saçlarınızın doğal yapısına zarar vermeden, schwarzkopf saç bakım ürünleri arasından yapacağınız seçim ile tedavi niteliğinde ki saç köklerinden saç uçlarına bakım şarttır. Markanın profesyonellerinin sunduğu schwarzkopf maske ürünlerini, ilk günden günümüze kanıtladığı başarıları ile sizlerin bilgisine sunuyoruz. Ayrıca, her saç yapısı ve sorununa özel olarak geliştirilen tüm schwarzkopf bakım ürünlerine cosmostation internet sitemizi tıklayarak kolaylıkla ulaşabilirsiniz…

Gelin birlikte bu ürünler hakkında bilgilere birlikte göz atalım:

Saç Tiplerine göre Schwarzkopf Maske Çeşitleri

Schwarzkopf Blondme Keratin Restore Bağ Yapıcı Maske

Kırılgan ve boyalı saçlar için derinlemesine beslenme ve bakım sağlayan schwarzkopf blondme bağ yapıcı maske, kırılgan saçlara özel üretimi ile saç telleri içerisinde yeni bağlar oluşturarak hızlıca toparlanma sağlar. Bağ yapıcılığı sayesinde, diğer maske çeşitlerinden farklı olarak schwarzkopf keratin maskesi, gözenekli açılmış saçların ihtiyaç duyduğu ideal nem oranını dengeler. Açılmasına yardımcı olan ürün, kolay taranma alışkanlığı kazandırarak saçlarınızın taranma esnasında kırılmasına engel oluşturur.

Saç Tiplerine göre Schwarzkopf Maske Çeşitleri
Schwarzkopf Force Güçlendirici Maske

Aşırı zayıf saç yapısına sahip olanlar için marka uzmanlarınca schwarzkopf saç maskesi kullananlar için özel olarak geliştirilmiş bir üründür. Force güçlendiri maske, aşırı zayıf saç tiplerine sahip olanların haftalık bakım olarak kullanılması için geliştirilmiştir. Saç matrisinde bağ oluşturur ve katikül tabakasını mühürler. Tam da böylece, yoğun ve zengin içeriği sayesinde schwarzkopf bc konacure kullananların saç liflerini güçlendirerek saçlara gözle görülür bir ışıltı ve parlaklık kazandırır.
Maskenin saçlarınıza uygulaması da oldukça kolaydır. Havlu ile nemi alınmış saçlarınızın uç ve boylarına maskeyi uyguladıktan sonra tarak yardımıyla iyice yayın ve 10 dakika bekleyin. Son işlem olarak ise bol suyla iyice durulayın.

Saç Tiplerine göre Schwarzkopf Maske Çeşitleri
Schwarzkopf Sarı Saçlar için Onarıcı Maske

Etkili içeriğiyle röfleli saçlar için özel olarak zenginleştirilmiş yapıya sahiptir. Saçın teline direkt nüfuz eden schwarzkopf blondme maske, saçlarınızın ihtiyaç duyduğu elastikiyat özelliğini kazanırmasıyla benzersizdir. Yoğun onarıcı özelliğe sahip olan maske, gözle görülür oranda esneklik ve yumuşaklık kazandırmasıyla kullanıcıları tarafından tam puan almayı başarmış popüler bir üründür. Günlük kullanıma uygun olan maske, the keralamination teknolojisi ile geliştirilmiş yüksek kalitede bir üründür.

Peki schwarzkopf saç maskesi nasıl kullanılır ?
Kullanımı oldukça kolay olan maske, ıslak saça masaj yöntemiyle uygulanır. 5 dakika kadar beklettikten sonra bol su ile iyice durulayın.

Saç Tiplerine göre Schwarzkopf Maske Çeşitleri
Kuru Saçlar için Nem Yükleme Maskesi

Adından da fark edileceği üzere kuru saç tiplerine özel olarak geliştirilen schwarzkopf bc maske, esneklik ve hacmini kaybetmiş, kıvırcık ya da dalgalı saç tipi ayırt etmeden üretilmiş konusunun en gelişkin ürünüdür. Ürün, ilk kullanımından itibaren saçlarınıza çok daha kolay taranma alışkanlığı kazandıracak mucizevi gelişime sahiptir. Hyalüronik asit türevine sahip olan schwarzkopf saç maskesi, saçlarınızın ve baş derinizin nem oranını dengeler. Ayrıca,  hücre optimizasyonu özelliği sayesinde, saç yüzeyinde pürüzsüzleştirme sağlar. Saçlarınızda gözle görülür oranda esneklik ve hacim kazandıracak harika bir üründür.

Saç Tiplerine göre Schwarzkopf Maske Çeşitleri

 

Paylaş


Tel: 0212 249 98 77

Gsm: 0553 945 47 44

Adres: İstiklal Caddesi Balo Sokak No: 25 Beyoğlu-İstanbul

Cosmostation.com © 2020 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret sistemi ile hazırlanmıştır

ödeme yöntemleri