Cosmostation.com

Saçınızı Nasıl Kurutmalısınız?

Her duştan sonra akıllara, saçları fön makinasıyla mı kurutmalı yoksa kendiliğinden kurumaya mı bırakmalı sorusu geliyor, biliyoruz. Fön makinasıyla kurutmak, size zaman kazandırma ve saça model verme açısından avantajlı olabilir. Ama sürekli bu tip yüksek ısılı şekillendiriciler kullanmak, saç tellerinize zamanla zarar verebilir. İşte bu yüzden sizlere, o fön makinasını bir süre dolaba kaldırmanızı kesinlikle tavsiye ediyoruz! Saçlarınızı doğal olarak kurutmanın püf noktalarını öğrenin ve saçlarınızı şekillendiricilerin zararlarından kurtarın!

Isısız Kurutma Yöntemleri

  1. Ekstra Islaklıktan Kurtulun

Saçlarınızın ekstra ıslaklığını duştan sonra bir havlu ya da tercihen tişört ile alın. Havlu ıslak saçlarınıza zarar verebilir. Saçlarınızı sert bir şekilde kurulamaktansa, yumuşak hareketleri tercih edin.

  1. Saç Tellerinizi Yumuşatın

Bazen saçınızı doğal yoldan kurumaya bırakmak, istenmeyen kabarmalara ve elektriklenmelere yol açabilir. Bu görüntüyü önlemeye yardımcı olmak için, duştan sonra saçlarınızı besleyen ve yumuşatan bir serum ya da yağ uygulayabilirsiniz. Bizim önerimiz, Matrix Oil Wonders Leave in Argan Bakım Krem Yağı olacaktır! Yağ kremi ve jeli bir araya getiren eşsiz bir anafordan oluşuyor. İçinde argan yağı da bulunan bu karışım saçın yumuşaklık, parlaklık ve doğal hareket yeteneğini arttırırken tek adımda besleyip ve şekillendiriyor.

  1. Hafifçe Tarayın

Saçınız neredeyse tamamen kuruduğunda, geniş dişli tarakla uçlardan başlayıp köklere kadar çıkarak tarayın. Bu tip taraklar ıslak saçlar için en büyük kurtarıcıdır, çünkü dişler arasındaki ekstra boşluk tarağın ek sürtünme olmaksızın kolayca saçlardan geçmesine izin verir.

  1. Şekil Verin

Saçlarınızı doğal yöntemle kurutup, taradıktan sonra şekil vermeye başlayabilirsiniz. Yüksek ısılı şekillendiriciler olmadan uygulayabileceğiniz birçok saç modeli var! Örneğin Deniz Dalgası! Hem uygulaması gayet basit! Saçlarını ister maşa ister bigudi yardımıyla kıvır. Gece yatmadan önce saçlarını bigudiyle kıvırıp, sabah kalktığında deniz tuzu spreyi uygulayabilirsin. Sülfat, fosfat, paraben, sodyum, klor, PPG, EDTA içermeyen Nashi Sea Salt Deniz Tuzu Spreyi sana önerimiz! Kısa saçları şekillendirmek için idealdir ve verilen şeklin uzun süre korunmasını sağlar.

 Saçlarınızın ihtiyaç duyduğu tüm bakım ürünlerini, yetkili satıcı www.cosmostation.com adresinden spariş edebilirsiniz!

Paylaş


Tel: 0212 249 98 77

Gsm: 0553 945 47 44

Adres: İstiklal Caddesi Balo Sokak No: 25 Beyoğlu-İstanbul

Cosmostation.com © 2020 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret sistemi ile hazırlanmıştır

ödeme yöntemleri