Schwarzkopf

144 sonuçtan 1 ile 24 arası görüntüleniyor.
144 sonuçtan 1 ile 24 arası görüntüleniyor.

Schwarzkopf Saç Bakım Ürünleri

Her saç tipi için farklı problemlere karşı çözüm getiren Schwarzkopf yıllardır saç bakım dünyasına damgasını vurmuş en önemli isimlerden biridir. Saçlarınızın yıpranması halinde Schwarzkopf saç bakım ürünleri imdadınıza yetişirken, Schwarzkopf şampuanları ve kremleri ile saç bakımınızın çok önemli bir bölümünü tamamlamış olursunuz.

Saçlarında mükemmel bir sarı tonu isteyen bireyler için özel olarak formülize edilen Blond Me serisinin yanında renk açma işlemlerinin yıpratıcı etkilerine karşı bağ güçlendirici sistemiyle saçlarınızı koruma altına alır. Fibreplex serisi işlem görmüş saçlarınıza aktif bir koruma ve onarım sağlar. Böylece işlem görmüş saçlarınızı doğal bir parlaklığa kavuşturur. Essensity serisi renk onarıcı serum ile ısı hasarına karşı yoğun koruma sağlar.

Farklı pek çok saç tipinin çeşitli sorunlarına karşı etkili çözüm sunan bir diğer önemli seri, BC Bonacure tarafından formülize edilen Color Freeze, boyalı saçlarınızdaki rengin ömrünü uzatır. Ayrıca boya maddesini oluşturan kimyasal bileşenlerin zararlı etkilerine karşı saçı koruma altına alır. Keratin yüklemesi ile yıpranmış saçları tel tel onaran Fibre Force, seyrelme ve dökülme karşıtı Hair Activator, kuru saçlara nem yüklemesi sağlamak üzere formülize edilmiş Moisture Kick gibi serileriyle yeniden canlanacak. BC Bonacure, Oil Miracle ve daha bir çok serisiyle doğanın enerjisini hareketlilik kazandırdığı saçlarınızda uyandıracak.
 

BİZİ TAKİP EDİN !

0553 945 47 44

Cosmostation.com © 2017 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret sistemi ile hazırlanmıştır