Cosmostation.com

Son Dakika Kahramanı : Her Saç Tipine Uygun Kuru Şampuan

Saçlarınız yağlı gözüküyor, buluşma saatiniz gittikçe yaklaşıyor ve azalan zamanla birlikte umutlarınız gittikçe soluyor mu? Kulağa bir mucizeye ihityacınız varmış gibi geliyor! Külkedisini son dakikada baloya hazırlayan peri anneyi hatırlıyor musunuz? Kuru şampuanlar da aynı masaldaki peri anne gibi, günü son dakikada kurtaran mucizevi bir kahraman! Kuru şampuan her gün saçını yıkayacak vakti olmayanların hayatını kolaylaştırmaya devam ediyor. Günlük koşuşturma esnasında ağırlaşan, yağlanan ve sönen saçlarınızı yeni yıkanmış gibi göstermek kuru şampuanlar sayesinde artık çok basit. Kuru şampuanlar, içeriğindeki yağ emiciler sayesinde saçınızdaki kirli görüntüyü çabucak giderir, hacim verir ve hoş koku bırakır. Peki, kuru şampuan nasıl kullanılır?

  • 1)            İlk olarak saçlarınızı iyice tarayın. Saçınızı ıslatmayın ve başka bir ürün (yağ, krem vs) kullanmayın.
  • 2)            Diplere daha iyi uygulama yapabilmek için saçlarınızı birkaç tutam halinde ayırın.
  • 3)            Kuru şampuan şişesini iyice çalkalayın.
  • 4)            Yaklaşık 10-15 cm mesafeden saç diplerinize ürünü sıkmaya başlayın.
  • 5)            Kuru şampuanın tam dağılması için saç diplerinize masaj yapın.
  • 6)            Tercihe göre 4-10 dakika bekledikten sonra, saçınızı tekrar tarayın.

İşte uygulaması bu kadar kolay! Siz de on dakika içinde saçlarınızı dışarı çıkmaya hazır hale getirebilirsiniz. Çantanıza atacağınız doğru bir kuru şampuan sizin de gününüzü kurtarabilir!  Yüzlerce farklı marka arasında hangi kuru şampuanı tercih edeceğinizi bilmiyorsanız da, endişelenmeyin. Bugün sizlere, tüketicilerden en çok olumlu yorum alan yenilikçi kuru şampuanları derledik.

Sebastian Drynamic Dry Shampoo Sprey Şampuan

Hollywood doğumlu ünlü saç markası Sebastian Professional, aşık olacağınız bir kuru şampuan ile karşımızda : Sebastian Drynamic Dry Shampoo Sprey Şampuan! Her saç tipinde kullanabileceğiniz bu kuru şampuan, uygulama sonrası saçınızda ve saç derinizde taze ve ferah bir his bırakır. Saçınıza hacim ve şekil kazandırmak istiyorsanız, Drynamic Kuru Şampuanı çantanızdan ayırmamalısınız!

Wella Eimi Dry Me Kuru Şampuan

Söz konusu saç şekillendirme olduğunda Wella markasının yarattığı EIMI serisi her zaman en favorimiz olacak! Eimi koleksiyonundaki bütün ürünler hayat kurtarıcı, tabi ki Eimi Dry Me Kuru Şampuan da öyle! Bu kuru şampuan, içeriğinde bulunan tapyoka nişastası ile gün içinde oluşan fazla yağı emerek saçınızı tazeler. Aynı zamanda saçınıza hacim ve mat bir doku kazandırır.

Kerastase Powder Bluff Şekillendirici Kuru Şampuan

Kerastase Powder Bluff iki yıkama arasında günlük olarak kullanabileceğiniz bir şekillendirici kuru şampuandır. Benzerlerinin aksine şampuandan ziyade saç spreyi gibidir ve mat pudra bitişiyle saçlarınızdaki yağı emer. Saçınızdaki sönüklüğü alır ve hoş bir koku bırakır. Kuru şampuan kullananların en büyük derdi beyaz kalıntılardır. Powder Bluff ise sizi bu dertten kurtarıyor ve uygulamadan sonra saç diplerinde hiçbir kalıntı ve iz bırakmıyor. Isı koruma kalkanı sayesinde ise yüksek ısılı şekillendirici aletlerden saçınızı koruyor.

CHI Ferahlatıcı ve Şekillendirici Kuru Şampuan

Bir diğer favorimiz olan CHI Ferahlatıcı ve Şekillendirici Kuru Şampuan, susuz formülü ile fazla yağı emer. İki yıkama arasında, gün içinde baş derisini ferahlatır. Ağırlaştırmayan hafif formülü ile saçlara doku kazandırır ve kalıntı bırakmaz. Üstelik bu kuru şampuan, paraben içermez. İçeriğindeki eşsiz seramik bileşen ve proteinler olağanüstü koruma sağlar. Isı ile şekillendirme araçları ile uyumludur. Proteinlerle birlikte saç yüzeyinde koruyucu bir zincir oluşturur, saç yüzeyindeki gözenekleri kapatır. Parlaklık sağlar ve canlı bir görünüm için saçı güçlendirir. 

 

Diğer tüm kuru şampuanları www.cosmostation.com adresinden sipariş edebilirsiniz!

 

 

Paylaş


Tel: 0212 249 98 77

Gsm: 0553 945 47 44

Adres: İstiklal Caddesi Balo Sokak No: 25 Beyoğlu-İstanbul

Cosmostation.com © 2020 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret sistemi ile hazırlanmıştır

ödeme yöntemleri