Sp Shine Define

3 sonuçtan 1 ile 3 arası görüntüleniyor.
3 sonuçtan 1 ile 3 arası görüntüleniyor.

System Professional Shine Define Mat Saçlara Özel Bakım Serisi

System Professional tarafından donuk ve mat saçlara canlılık kazandırmak üzere formülize edilen Shine Define serisi ile saçlarınızın yeniden doğuşuna şahit olun!

Zaman içerisinde saçlar çeşitli çevresel faktörler nedeniyle nem dengesini kaybeder. Nem dengesini kaybeden saç bu sebepten ötürü parlaklığını kaybeder, mat ve sönük bir görünüm içerisine hapsolur. Matlaşmış saçlar tel tel sertleşerek olası kırılmalara karşı yatkınlık kazanır. Ancak kuru ve mat saçlarınızı korkulu rüyalarınıza konu olan sağlıksız görüntüsünden kurtarmak istiyorsanız çözümünüz çok basit: System Professional Shine Define saç bakım serisi...

Nemini kaybederek kurumuş ve matlaşmış saçlara özel olarak System Professional farkıyla geliştirilen Shine Define serisi, kolaylıkla yıpranan ve kırılan mat saçlarınız için Shine Tri-Complex teknoljisi ile geliştirilmiştir. Shine Tri- Complex teknolojisiyle geliştirilmiş formül, uygulandığı andan itibaren saçı sararak etkin bir koruma ve bakım sağlar. Serinin içerisindeki etkili ürünler sayesinde mat bir görünüme hapsolan saçlarınız yitirdiği parlaklığa geri kavuşurken dış etkenlerin neden olacağı yıpranmalara karşı da koruma altına alınır. 

BİZİ TAKİP EDİN !

0553 945 47 44

Cosmostation.com © 2017 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret sistemi ile hazırlanmıştır