Sp Smoothen

4 sonuçtan 1 ile 4 arası görüntüleniyor.
4 sonuçtan 1 ile 4 arası görüntüleniyor.

System Professional Smoothen Kıvırcık Ve Dalgalı Saçlara Özel Bakım Serisi

Kıvırcık saçlar, çoğu zaman kuruluk, saç uçlarının ikiye bölünmesi, kırılma ve nem kaybı gibi sorunlarla diğer saç tiplerine göre daha kolay karşı karşıya kaldıkları gibi gün içinde bukleler sönükleşir, dolgunluğunu kaybeder hacimsizleşir, kolay elektriklenir ve taranamaz hale gelir. Bu yüzden bakımı yapılırken özel bir dikkat ve özen gerektiren bir saç tipidir.

Gün içerisinde sönüp giden ve kolayca dağılan buklelerinizden mi şikayetçisiniz? İnce telli bukleleriniz sürekli bir biri arasına karışıp düğümleniyor mu? Taranamaz hale gelen saçlarınız sürekli elektriklenerek sizi çileden mi çıkartıyor? Doğru ve etkili bir bakımla elektriklenmeyen, sağlıkla parlayan, hacimli, kıvır kıvır saçlara sahip olabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey bir tık ileri gidip System Professional Smoothen serisi içerisindeki ürünlere bir göz atmak.

Kontrol edilmesi çok güç olan kıvırcık saçları disipline etmek üzere tasarlanmış benzersiz formülüyle Smoothen serisi System Professional tarafından geliştirilen en etkili serilerden biridir. Avokado yağı içeren formülü A,B,D,E,H,K vitaminlerini içeren bir konsantrasyon sağlayarak saçı hem besler hem de yumuşatır hale getirir. Çeşitli vitaminlerle beslenen saç dehidrasyon ve aşırı neme karşı da korunur. Kaşmir özleriyle zenginleştirilmiş özel formülü sayesinde Smoothen ürünleri, saçı yumuşacık ve ışıl ışıl parlayan sağlıklı bir görünüme kavuşturur. Smoothen serisi ile saçlarınız  System Professional koruması altında.
 

BİZİ TAKİP EDİN !

0553 945 47 44

Cosmostation.com © 2017 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret sistemi ile hazırlanmıştır