Cosmostation.com

American Crew

American Crew sadece bir salon malzemesi veya yaşam tarzı değil, erkek bakımında devrim yaratan bir dünya markası... Bugün erkek bakım dünyasına liderlik eden en önemli markalardan biri olarak erkek bakımında tutkulu bir özveriyle ilerlemeye devam eden American Crew dünyanın her yerinde en son stilleri ve en yenilikçi erkrek bakım ürünlerini sunuyor.
 
Saçlar kadınlar için olduğu kadar erkekler için de oldukça önemli bir estetik unsurudur. Erkekler boyama, fön ve benzeri saça zarar veren şekillendirme yöntemlerine kadınlar kadar başvurmasa da zaman içinde meydana gelen dökülmeler, seyrelme, saç dersinde hassasiyet, kepek, yağlanma ve kuruma gibi problemlerle kadınlardan daha sık karşılaşırlar. Özellikle saç dökülmesi günümüzde çoğu erkeğin en korkulu rüyası haline gelmiştir. Yavaş yavaş dökülme ve zamanla seyrelme sorunu doğru ve zamanında bir bakım yapılmazsa kelliğe kadar varabilen önemli sonuçlar doğurabilir. Aşırı yağlanmış, hasaaslaşmıi ve kepeklenmiş saçlar hem kirli hem de sağlıksız bir görünüme neden olarak erkeklerin mücadele etmesi gereken önemli bir problem haline gelebilir. Her türlü saç tipine özel olarak oluşan her türlü probleme çözüm getirecek en etkili ve doğru bakımı American Crew sağlıyor. 
 
Kuru saçlar için provitamin B5 bakımından zengin besleyici ve nemlendirici American Crew saç bakım ürünleri, mentol ve biberiye katkısıyla hassaslaşmış saç derisinin yüzeyini rahatlatır. Nemlenen saçta kuruluktan dolayı meydana gelen sorunları ortadan kaldırır. Saça verilen şeklin bozulmasını engellemek üzere geliştirilen American Crew tutucuları sert, hafif ve orta etkili olmak üzere üç değişik derecede etkili şekil koruması sağlayan American Crew ürünleri, beyaz ve gri saçlar için kapatıcı ürünlerle yaşlılık etkilerini saçlarınızdan yok eder. Şampuan, saç kremi, maske, pomad, sprey ve daha pek çok American Crew bakım ürünleri ile saçlarınız koruma altında.
Devamını Oku...
Göster:
Sırala:
60 sonuçtan 1 ile 18 arası görüntüleniyor.

Tel: 0212 249 98 77

Gsm: 0553 945 47 44

Adres: İstiklal Caddesi Balo Sokak No: 25 Beyoğlu-İstanbul

Cosmostation.com © 2020 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret sistemi ile hazırlanmıştır

ödeme yöntemleri