x
Menü
Kapat
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kapat
Sepetim

Hakkımızda

ss-copy.jpg (16 KB)20 yıllık güzellik salonu işletmeciliğimizin verdiği deneyimle siz değerli müşterilerimizin saç ve cilt bakımı, şampuan gibi ürün ihtiyaçlarını karşılamak üzere 2015 yılında kendi markamızla e-ticaret alanında faaliyet göstermeye başladık.

İlk günden beri müşteri memnuniyetini ön plana çıkardığımız hizmet anlayışıyla yürüdüğümüz bu yolda sizlerden aldığımız geri bildirimlerin de katkısıyla hızlı ve emin adımlarla ilerlemekteyiz. Binlerce ürünü sizler için uygun fiyatla tedarik edip yine uygun fiyatla, esnek ödeme imkanlarıyla ve hızlı teslimatla sizlerle buluşturma gayretimiz devam edecektir.

%100 Orijinal Ürün Garantisi ve %100 Güvenli Alışveriş temel ilkelerinin üzerine inşa ettiğimiz ticari bakış açımız her zaman müşteri öncelikli bir yaklaşımın sonucudur. Satışını yaptığımız Kozmetik ürünlerinin tamamı bayisi olduğumuz ürünler olduğu için ürünlerin tedarikleriyle ilgili herhangi bir gecikme yaşanmamaktadır. Sizlere verdiğimiz hizmetin memnuniyetinin altında yatan neden de budur.

Gelecek vizyonumuz içinde Türkiye’nin coğrafi koşullarına uygun kendi markamızla ürünler sunarak karadeniz’in hırçın, akdenizin uysal hava koşullarında her zaman sağlıklı ciltlere sahip olmanızı sağlamak var.

Unutmayın %100 Orijinal, %100 Güvenli Alışveriş’in yolu cosmostation.com’dan geçer.


puan_durumu.jpg (47 KB)
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.