Cosmostation.com

Sonuçları Filtrele

Marka

  • Loreal Professionnel4

  • Olaplex2

  • RefectoCil2

  • Schwarzkopf1

  • Wella3

Fiyat (TL)

-

Oksidanlar

12 sonuçtan 1 ile 12 arası görüntüleniyor.

Çoğu kadınlar için saç rengini değiştirmek; fazlasıyla cesaret gerektiren bir işlem olarak bilinir. İstenilen rengin saçınızda farklı bir şekilde olabileceği düşüncesinden çekinen kadınlar; saçlarını boyatmaktan çekiniyor. Oysa boyama için daha açık bir rengi tercih ettiğinizde rengin saçınızda uyumlu olmasını sağlayan ya da saçınızdaki beyazları kapatmak amacıyla kullanılan oksidan ürünlere oldukça dikkat edilmesi gerekmektedir. Aksi halde saç yıpranması hatta geri dönüşü olmayan saç sorunları ile başa çıkmaya çalışmak durumunda kalabilirsiniz.

%100 orijinal marka güvencesi sunan Cosmostation; Loreal Diactiver Oksidan ürünleri ile beyaz kapama sorunlarınıza kökünden çözüm uyguluyor. Saçınızın rengini sabitleyip açarken; saç bakım ve sağlığını da korumayı amaçlayan bu ürünler ile tamamen stabilize, tutarlı ve istikrarlı sonuçlar elde etmek artık çok kolay. Yine Cosmostation ürünlerinden Loreal Luo Color Revelatatör Oksidan ürünlerinin kremsi ve zengin formulü sayesinde ise kontrollü ton açma işleminiz hassas bir şekilde gerçekleşecektir.

Siz de saçınızın rengini değiştirmeye cesaret edemiyorsanız dünyaca ünlü kuaförlerin kullandığı saç oksidanları ile saçlarınızdaki değişime ayak uydurmaya başlayın. Artık saçınıza uygulayacağınız her tür işlem ya da bakım saçınızın doğallığını ve canlılığını korumanıza yardımcı olacak.

Tel: 0212 249 98 77

Gsm: 0553 945 47 44

Adres: İstiklal Caddesi Balo Sokak No: 25 Beyoğlu-İstanbul

Cosmostation.com © 2020 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret sistemi ile hazırlanmıştır

ödeme yöntemleri