Cosmostation.com

Affinage

Affinage Professional, 'International Hair Cosmetics' bünyesindeki Avustralyalı bir başarı öyküsü...
 
Başarıyla geçen araştırma ve geliştirme süreçlerinin ardından 1988 yılında beğeniye sunulan Affinage Professional ürünleri,  Avustralya, Yeni Zelanda, orta kıtada (Hindistan), Asya ve Pasifik Kıyılarından oluşan 30'dan fazla ülkede saç bakım uzmanları tarafından kullanılan bir marka haline geldi.

 
 
İtalya ve Avustralya'daki araştırma ve geliştirme laboratuarları, International Hair Cosmetics / Affinage Professional'ın en hızlı büyüyen Avustralya saç bakım şirketi olarak ününü daha da güçlendiren, heyecan verici, dünyanın lider saç bakım ürünlerinin oluşturulmasını sağladı.
 
Başlangıçta saç renklendirme alanındaki geniş bilgi birikimi ve çalışmalarıyla bilinen Affinage Professional, şampuanlar, kremler, şekillendirici ürünler ve saç bakımı alanlarında da büyük bir atılıma imza attı ve  profesyonel saç bakım endüstrisi ile hevesli bir şekilde kucaklaştı.

Kitoko: Saçınızın ihtiyaç duyduğu her şey

Affinage Professional tarafından geliştirilen Kitoko ürünleri de Afrika'da yetişen bitkilerden elde edilmiş doğal özlerle formülize edilmiştir. Kitoko ürünleri, saçlarınıza etkisini asla unutamayacağınız benzersiz bir bakım deneyimi sunuyor. Elektron alma teknolojisini kullanan Kitoko ürünlerinin ultra hassas formülleriyle saçlarınızın yeniden doğuşuna şahit olacaksınız. 
 
Devamını Oku...
Göster:
Sırala:
89 sonuçtan 1 ile 18 arası görüntüleniyor.

Tel: 0212 249 98 77

Gsm: 0553 945 47 44

Adres: İstiklal Caddesi Balo Sokak No: 25 Beyoğlu-İstanbul

Cosmostation.com © 2020 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret sistemi ile hazırlanmıştır

ödeme yöntemleri