Cosmostation.com

Astra

Astra
Astra, üstün kalite anlayışı ile tüketicilerin ve profesyonellerin farklı ihtiyaçlarına cevap verebilen cazip bir marka konumuna gelmiştir. Sosyal anlamda insanların güzellikleri özgüvenlerinin bir parçası olduğu için tüm bakım ürünleri insanlar tarafından  güzellik, doğruluk ve güven vaat eden olmazsa olmaz bir ihtiyaç olarak görülür. Bu noktada geniş ürün yelpazesi ile hem ev kullanıcısı, hemde profesyonel kullanım için uygun olarak üretilmiş olan Astra ürünleri kaliteli ve oldukça gösterişli malzemelerden oluşarak kullanıcıların gönlünü çalabilmiştir. Dış etkenlerden kaynaklanan sorunlara karşı oldukça dayanıklı olan ürünleri uzun yıllar boyunca sorunsuz çalışarak güven sağlamıştır. 
 
Yıllardır kuaförlere çeşitli ürünler sağlayan Astra markası, kuaförler tarafından sıklıkla tercih edilen bir marka haline gelmiştir. Özellikle fiyat, performans ve uzun süre kullanım ömrü konularında güven vaat eden Astra ürünleri her geçen gün daha fazla model ve çeşitle kuaförlerin beğenisini kazanmaya devam eder. Astra markasını diğer marka ürünlerden ayıran en belirgin özelliği, ürünlerin tamamen profesyonel olması ile birlikte uygun fiyatlı ve uzun ömürlü olmasıdır.
 
Astra marka fön makineleri güçlü motoru ve değiştirilebilen uçları ile saçlara en hızlı kurutma ve fön işlemi sağlar. Sıcak ve soğuk gibi özelliklerinin yanı sıra hız ayarı ile bütün kontrol gücünü kullanıcılarına bırakır. Astra marka tıraş makineleri profesyonel kullanım için üretilmiş olup istenilmesi durumda ev kullanımı içinde uygundur. Şık tasarımı ve kaliteli mekanik aksamı ile uzun yıllar sorunsuz çalışmaktadır.
Göster:
Sırala:
9 sonuçtan 1 ile 9 arası görüntüleniyor.

Tel: 0212 249 98 77

Gsm: 0553 945 47 44

Adres: İstiklal Caddesi Balo Sokak No: 25 Beyoğlu-İstanbul

Cosmostation.com © 2017 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret sistemi ile hazırlanmıştır

ödeme yöntemleri