x
Menü
Kapat
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kapat
Sepetim

Avene Gelee Gommante Douceur 75 ML

Yorumlar (0)
Yorum Yap
Ürün Kodu : ZO101002256
Barkod Kodu : 3282770100877
FİYAT:  280,00 TL
İNDİRİMLİ FİYAT:  255,00 TL
%9 İndirim
Ağırlık:

Avene Gelee Gommante Douceur Peeling 75 ml

Ürün özellikleri
Avene Gelee Gommante Douceur Peeling 75 Ml

Özet Bilgi: Avene Gelee Gommante Douceur Peelingarındırıcı bir peelingtir. Ürün özellikle hassas çitler için üretilmiştir vehassas ciltleri derinlemesine temizlemek ve tüm kirlerden cildi arındırmak içinkullanılmaktadır. Avene’nin ünlü termal su özelliğini içeriğinde taşımaktadır.Bu sayede ciltte yumuşaklık ve yatıştırıcı özellik sağlar.

 

Markası: Avene

Cilt Tipi: Özellikle hassas ciltler başta olmak üzeretüm cilt tipleri

Ürün Gramajı: 75 ml

Avene Gelee Gommante Douceur Peeling 75 Ml Ürünün Özellikleri

Avene markası bünyesinde çok popüler ve sevilenürünleri barındıran bir markadır ve kendi tesislerinde geliştirdiği çalışmalarsonucunda eşsiz özelliklere sahip olan ürünler ortaya çıkartmaktadırlar.Bunlarda biri de Avene Gelee Gommante Douceur Peeling olmakla birlikteiçerisinde Avene’nin ürünlerinde özel olarak kullandığı termal suyunu dabarındırır. Özellikle hassas ve çabuk etkilenen ciltler için çok büyük bir etkisunan bu özellik ile formüle edilen bu ürün birden fazla dermatolojik testtengeçirilmiş ve ardından üretime sunulmuştur. İçeriğinde bulundurduğu mikrotanecikler ciltte peeling görevini yerine getirirler ve ölü hücrenin ciltüzerinden atılmasını sağlarlar. Cildin daha ışıltılı, aydınlık ve sağlıklı birgörünüm kazanmasına yardımcı olduğu gibi cildi yumuşatmakta ve yatıştırmakta dakullanılır. Mikro tanecikler ciltte mekanik peeling uygularlar ve böylece ciltdokusunun derinlemesine temizlenmesinde etki oynarlar.

 

Ürün’ün Kullanım Şekli

Avene Gelee GommanteDouceur Peeling i istediğiniz an kullanabilirsiniz. Bu arındırıcı peelingtenyeterli bir miktar aldıktan sonra cildinize nazik hareketler ilesürebilirsiniz. Cildinizin ıslak veya kuru olması fark etmez, ürünü dilediğinizzaman kullanabilirsiniz. Yalnızca göz çevresine sürerken dikkatli olmalı vegöze gitmemesine dikkat etmelisiniz. Ürünü cildinizi sürerken masaj yapar gibidairesel hareketler ile sürün ve ardından bekletin sonrasında iyice ılık su iledurulayınız. Ürünü cildinizin yapısına bağlı olarak haftada bir veya iki kezkullanabilirsiniz. Ürün yetişkinler için uygundur.

 T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.