Cosmostation.com

Kerastase Saç Bakım Ürünleri

Kerastase Kerastase Discipline

Günümüzün iyi geçmesi için mutlu bir güne uyanmalıyız. Güne mutlu başlamamızı sağlayan en önemli etkense sabah aynaya baktığımızda iyi gözüktüğümüzü görmektir. Kabarmış ve karışmış saçlarınız sizi mutsuz ediyorsa Kerastase saçlarınızı düşünerek asi saçlar için Discipline serisini sunuyor. Her saç tipi için ayrı özenle hazırlanan Kerastase Discipline serisi saçlarınızdaki tüm sorunlara çare olacak. Saçlarınızı şekillendirmek için saatlerce uğraşıp yine de istediğiniz görünümü elde edemiyorsanız çözümü basit. Bakım serisi içerisinde saç tipinize uygun ürünleri seçerek şekillenmemek için inatlaşan saçlarınızı yeniden yaratabilirsiniz. Kıvırcık saça her ne kadar güzel gözükse de, bakımın ne kadar zor olduğunu sadece sahip olanlar bilir. Kerastase Discipline Curl   serisi sayesinden saçlarınızı kolayca şekillendirebilecek ve belirgin bukleler elde edebileceksiniz.

Hiç Olmadığı Kadar Sağlıklı Saçlar!

Herkesin saçları farklı tiplerde ve özelliklerde olabilir. Saçlarınıza en uygun bakımı yapmak, en iyi sonucu almanızda yardımcı olacaktır. Saçlarımızda farklı tiplerde olabildiği gibi saçlarımızdan beklentilerimizde farklı olabilir. Dolgun saçlar, hacimli saçlar, düz saçlar, belirgin bukleli saçlar ve yumuşak saçlar gibi. Kerastese Discipline Serisi ince telli ve kalın telli saçlarınız için tüm isteklerinizi karşılayacak bakım serisi geliştirdi. Pürüzsüzlük arayan hassaslaşmış saçlar, ince telli ve normal saçlar, hassaslaşmış saçlar, yumuşak dalgalı saçlar, hacimli saçlar gibi birçok istediğinize cevap veren Kerastase serisi sizin için özel olarak üretildi. Saçlarınız için istediğiniz tüm özellikleri bulabileceğiniz seri içerisinde ilk adım olarak şampuan var. Duş sırasında kafa derisine yapılan masajlar ile uygulayacağınız şampuan saç derinizi derinlemesine temizleyerek saç derisindeki sorunları giderir. Şampuanı kullanmaya başladığınız ilk andan itibaren etkilerini hissetmeye başlayacaksınız. Saç sonrası krem ile saçlarınız kökten uca ipeksi bir görünün kazanacak ve elleriniz saçlarınız arasında takılı kalmayacak. Saç sonrası uygulayabileceğini serum ile saçı gün içerisindeki kötü etkilerden koruyabilir ve kırılmasını önleyebilirsiniz. Durulama gerektirmeyen serum, içerisindeki bitki özleri sayesinde saçlarınızda harika bir koku ve yumuşaklık bırakıyor.3 adımda mükemmeli yakalamak bu kadar kolayken bitkin ve yıpranmış saçlarınızla uğraşmak zorunda kalmayışlarınıza ne kadar iyi bakarsanız onlarda size o kadar katkı sağlar. Evde uyguladığınız zaman ve para kaybı kürler yerine seçkin kuaförlerin uyguladığı profesyonel saç bakımını ayağınıza getirebilirsiniz. Yıpranan saçlarınıza her gün daha fazla ısıveren işlemler yaparak, kırılmalarına ve kopmalarına sebep olursunuz. Asileşen ve kabaran saçlar kolay şekil almaz ve sizi fazladan uğraştırır. Discipline serisi ile saçlarınız disipline girecek ve gün içerisinde daha az uğraşarak daha kolay şekil almasını sağlayabileceksiniz. Saçlarınızda azla yetinmeyin mükemmeli arayın. İster yaz ister kış her mevsimde saçlarınızın parlak canlı ve havalı durmasını istiyorsanız Discipline serisi ile bunu başarmak 3 adım kadar ötenizde.

İster Kıvırcık İster Düz Saçlar İçin!

Saçlarınız nasıl olursa olsun Kerastase Discipline Serisi içinde isteğinize uygun ürünü bulabilirsiniz. Saçlarınıza istediğimiz hacmi vermek, belirgin bukleler yakalamak ve düz yapısını korumak için kullanabileceğiniz ilk kullanımdan itibaren saçlarınızı onarmaya başlıyor. İçerisindeki Vitaminler, Kreatin, Bitki özleri sayesinde saçlarınız hem yumuşak hem de bakımlı olacak. Yeniden yapılanan saçlarınız sayesinde hiç olmadığınız kadar iyi hissedecek ve özgüvenle yürüyeceksiniz. İstediğiniz tüm bakımları tek bir seride bulabileceğiniz ürünler sizin istekleriniz göz önüne alınarak üretildi. 

Paylaş

Tel: 0212 249 98 77

Gsm: 0553 945 47 44

Adres: İstiklal Caddesi Balo Sokak No: 25 Beyoğlu-İstanbul

Cosmostation.com © 2017 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret sistemi ile hazırlanmıştır

ödeme yöntemleri