Cosmostation.com

Sonuçları Filtrele

Marka

  • Kerastase3

Fiyat (TL)

-

Kerastase Yağ

3 sonuçtan 1 ile 3 arası görüntüleniyor.

Doğadan ilham alınarak formüle edilen Kerastase bakım yağı çeşitleri, saçlarınızın yumuşaklığını  ve esnekliğini artırır. Boyalı saçlar, ince telli ve hassaslaşmış saçlar, kalın telli saçlar olmak üzere her saç yapısı için özel olarak tasarlanan Kerastase bakım yağı çeşitleri, elektriklenen, kabaran ya da sönükleşen saçların yeniden doğallıkla ışıldamasını sağlar.
Saçınız için en uygun Kerastase saç yağı hangisi?
Boyalı ve yıpranmış saçlar için geliştirilen Kerastase Elixir Ultime Boyalı Saçlar İçin Bakım Yağı, hem yıpranmayı önler hem de boyanızın rengini korur.
Tüm saç tipleri için göz alıcı bakım sağlayan Kerastase Chronologiste Besleyici Parfümlü Saç Bakım Yağı, saçlarınıza ekstra parlaklık kazandırırken, yıpranmayı geciktirir.
Sık sık fön ve düzleştirici ile temas eden saçların bakımı için geliştirilen Kerastase Elixir Ultime Bakım Yağı, saçınızı dış etkenlere karşı koruma altına alır.
İnce telli saçlara ekstra dolgunluk sağlayan Kerastase Elixir Ultime İnce Telli Saçlar İçin Hacim Yağı ise saçları kökten uca kadar güçlendiren formülü sayesinde ağırlaşmış ve zayıf görünümlü saçların doğal hacmine ve parlaklığına kavuşmasını sağlar.
Kerastase'in mucizeler yaratan ürünlerini keşfetmek ve Kerastase Saç Bakım Yağı kullananlar tarafından yapılan yorumları incelemek istiyorsanız, Cosmostation.com adresini ziyaret edebilir, %100 orijinal Kerastase ürünlerini, Kerastase Türkiye güvencesiyle tek bir tıkla sipariş edebilirsiniz. 

Tel: 0212 249 98 77

Gsm: 0553 945 47 44

Adres: İstiklal Caddesi Balo Sokak No: 25 Beyoğlu-İstanbul

Cosmostation.com © 2020 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret sistemi ile hazırlanmıştır

ödeme yöntemleri