Cosmostation.com

Sonuçları Filtrele

Marka

  • Kerastase5

Fiyat (TL)

-

Kerastase Şekillendirici

5 sonuçtan 1 ile 5 arası görüntüleniyor.

Dünyanın en iyi saç bakım ürün markaları arasında yer alan Kerastase, güçsüz, zayıf ve yıpranmış saçları güçlendirerek daha sağlıklı hale getirmeyi amaçlıyor. Saç bakımının kişiye özel olduğu bilinci ile hareket eden marka, saç şekillendirme sırasında saç tellerinde meydana gelebilecek hasarlara karşı da koruyucu etki sağlıyor. Her saç tipine uygun olarak tasarlanan Kerastase saç şekillendirici krem, köpük gibi ürünler, saç derisini besleyerek saçların daha canlı ve hareketli olmasını destekliyor.
Kerastase Saç Şekillendirici Ürünler
Kerastase saç şekillendiricilerin ortak özellikleri arasında; incelen saçları yapılandırarak doğal bir görünüm sağlamaları yer alıyor. Normal saçlar, yağlı saçlar, ince telli saçlar, kalın telli saçlar ve kuru saçlar başta olmak üzere hemen hemen her saç tipi için özel olarak tasarlanan saç şekillendiriciler, hem saç diplerini hem de saç tellerini besleyerek hacim veriyor ve sağlıklı görünmelerini sağlıyor. Saç tellerine dolgunluk sağlayan Kerastase Köpük, saç köklerinden uçlarına kadar tam bir canlılık ve parlaklık kazandırıyor. Saçları kolayca şekillendirmeye yardımcı olan Kerastase bakım köpüğü, saç dökülmelerine karşı keratin yüklemesi yaparak, Kerastase köpük kullananların saçlarının sağlıklı uzamalarını sağlıyor.
%100 orijinal Kerastase saç şekillendirici ürünlerini, uygun fiyat garantisi ile Cosmostation.com'dan satın alabilirsiniz. Kerastase Türkiye güvencesi sayesinde, orijinal ve kaliteli ürünlerle saçlarınıza gereken ilgiyi hemen göstermeye başlayabilirsiniz.

Tel: 0212 249 98 77

Gsm: 0553 945 47 44

Adres: İstiklal Caddesi Balo Sokak No: 25 Beyoğlu-İstanbul

Cosmostation.com © 2020 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret sistemi ile hazırlanmıştır

ödeme yöntemleri