x
Menü
Kapat
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kapat
Sepetim
Modası Asla Geçmeyecek 5 Saç Stili
22.01.2023

Modası Asla Geçmeyecek 5 Saç Stili

Her yeni sezon, yeni saç kesim ve boyama trendlerini de beraberinde getiriyor. Yeni saç trendlerini denemek her zaman eğlenceli ve heyecanlıdır. Fakat bazı saç stilleri vardır ki, yıllar geçse de, trendler değişse de vazgeçilmezler. Çünkü klasiklerin modası asla geçmez! Bugün sizlerle modası asla geçmeyecek beş saç kesimini paylaşmak istiyoruz. Bu saç modellerini isterseniz farklı renklerde boyatarak ve ya aksesuarlarla hareket katarak kullanabilirsiniz. Dilerseniz de klasik şekilde kullanıp, zamanın ötesinde bir stil yaratabilirsiniz. İlham bizden, seçmesi sizden! İşte her zaman moda olacak beş saç stili:

1- Bob KesimBob kesim sürekli trendlere göre evrimleşip, karşımıza çıkıyor. Geçen sene uzun bob (lob), asimetrik bob, katlı bob gibi farklı bob modelleri ile tanıştık. Yeniden yorumlansa da, klasik bob saç kesimin yeri bir başka! Bella Hadid, Kaia Berger gibi birçok ünlünün tercih ettiği bob saç kesimi modern ve şık bir görünüm yaratıyor. Eğer modern bir klasik tercih etmek istiyorsanız, bob saç kesimini denemelisiniz.

2- Pixie Kesim 

Pixie saç kesimi yaklaşık 60 yıl önce ilk çıktığından beri, cesur ve stil sahibi kadınların gözde saç kesimlerinden birisidir! Eğer saçınızı kestirmeye karar verdiyseniz, pixie kesimi tercih edebilirsiniz. İster rock’n’roll bir görüntü yaratın, isterseniz romantik: pixie kesimle her zaman cool gözükeceksiniz.

3- Deniz Dalgaları (Beach Waves) 

 

Dalgalı saçlara sahip olan hanımlar çok şanslılar! Deniz dalgalı saçların modası asla geçmez, çünkü her türlü durumda kullanılmaya uygunlardır. Romantik bir akşam yemeğinden, tatlı bir sabah yürüyüşüne, düğün-nişan etkinliklerinden iş toplantılarına kadar birçok yerde deniz dalgalı saç modelini tercih edebilirsiniz. Beach waves her uzunluktaki saça ayrı yakışır. Eğer saçlarınız doğuştan dalgalı değilse üzülmeyin. Denizden yeni çıkmış ve saçlarınızı güneşte kurutmuşsunuz gibi gözükmek isterseniz, saçlarınızı yatmadan önce örün. Sonrasında biraz deniz tuzu spreyi uygulayın.  

4 - Uzun Katlı Kesim

Bir diğer klasik saç stili uzun katlı kesimli saçlardır. Katlı kesim yaptırmak, saçlara hacim ve hareket kazandırmak açısından mantıklı bir harekettir. Uzun katlı kesimler oval yüzlü hanımlara çok yakışır. Her zaman trend olan bu saç modelini balyaj, gölge, highlight gibi boyama teknikleriyle zenginleştirebilirsiniz. 

 
5- Kahküllü Kesim Kahkül tehlikeli bir adımdır: Yüze yakışacak biçimde kesilmiş kahkül sizi kraliçeye döndürebilir. Yanlış kesilmiş bir kahkül ise yüz ifadenizi tamamen değiştirebilir. Klasik kahkül denemek istemiyorsanız, son dönemde moda olan kıvırcık kahkülleri deneyebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.