x
Menü
Kapat
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kapat
Sepetim

Mustela Very High Protection Sun Lotion SPF50 200m

Yorumlar (0)
Yorum Yap
Ürün Kodu : ZO101002304
Barkod Kodu : 3504105031541
FİYAT:  330,00 TL
İNDİRİMLİ FİYAT:  231,00 TL
%30 İndirim

Güneşten gelen zararlı ışınlar hassas ciltlere daha çok zarar verir. Özellikle de bebek ve çocukların hassas cilt yapısı bu durumdan olumsuz etkilenir. Bebek ve çocukların cilt yapısına uygun olarak hazırlanmış ürünlerle etkili bir güneş bakımı sağlayabilirsiniz. Mustela Very High Protection Güneş Kremi, yüksek koruma faktörü sayesinde güneşin zararlı etkilerinden korunmaya yardımcı olur. Bebek ve çocukların güvenle kullanabileceği bu ürün kolaylıkla uygulanabilir.

Zararlı İçeriklerden Uzak Bir Güneş Kremi

Pek çok güneş kreminde kanserojen etkilere sahip zararlı maddeler bulunur. Mustela Very High Protection Güneş Kremi’nde ise alkol, parfüm, paraben, Phenoxyethanol ve Phthalat bulunmaz. Bu ürün hassas ve narin cilt yapısının güneşten korunmasını sağlarken sizi zararlı içeriklerden de uzak tutar. Bebek ve çocukların doğumdan itibaren kullanabileceği Mustela Very High Protection Güneş Kremi, 200 ml’lik seçeneğiyle uzun süreli kullanım için idealdir. Cilde kolaylıkla uygulanabilen ve hızla emilen özel formül, güneşe karşı yüksek düzeyde koruma sağlar. 50 GKF (Güneş Koruma Faktörü) sayesinde cildinizi güneşin zararlı ışınlarına karşı koruyabilir ve güneş yanığı gibi problemlerin önüne geçebilirsiniz. Sağlık uzmanları ile birlikte geliştirilen Mustela Very High Protection Güneş Kremi, çok sayıda test ve ölçümden geçerek bebek ve çocukların kullanımına uygun formüllerle hazırlanmıştır. Dolayısıyla bebek ve çocukların hassas ciltlerini güneşe karşı korumak için tercih edebileceğiniz bir üründür.

Cildin İhtiyacı Olan Hassas Güneş Bakımı

Yüz ve vücudun güneşe karşı korunması için hazırlanmış Mustela Very High Protection Güneş Kremi, zararlı UVA ve UVB ışınlarına karşı koruma sağlar. Hassas cilt yapısının kullanımına uygun olan bu ürün, parfümsüz içeriği sayesinde alerji riskini de azaltır. Aynı zamanda alkol barındırmayan içerik sayesinde hipoalerjenik bir güneş koruması sağlayabilirsiniz. Mustela Very High Protection Güneş Kremi, suya ve kuma karşı dayanıklıdır. İhtiyaç duyduğunuzda güneş kreminizi tazeleyerek bu ürünün koruyucu etkisinden daha uzun süre boyunca yararlanabilirsiniz.

Bebek ve Çocuklar İçin Etkili Güneş Koruması

Bebek ve çocukların cilt yapısı yetişkinlere göre daha hassas yapıdadır. Bu nedenle bu yaş grubu için tercih edilecek güneş koruyucuların hassas ciltler için tasarlanmış olması gerekir. Mustela Very High Protection Güneş Kremi güneşe karşı hassas olan, atopiye eğilimli ve düşük toleranslı ciltler için ideal bir koruma sağlar. Tüm cilt tiplerinin kullanımına uygun olan bu ürün, güneşin ultraviyole ışınlarına karşı çok yüksek koruma faktörüne sahiptir. Yumuşak ve akışkan yapısı sayesinde kolaylıkla uygulanabilen Mustela Very High Protection Güneş Kremi, cildi nemlendirmeye de yardımcı olur. Böylece bebek ve çocukların cildi güneşten korunurken aynı zamanda yumuşacık ve sağlıklı bir doku kazanır. Giysi ve havlulara bulaşma sorununu en aza indirecek şekilde hazırlanmış özel formül tere, suya ve sürtünmeye karşı dayanıklıdır. Bu sayede güneş kremini çok fazla tazelemeniz gerekmeden güneşin tadını doyasıya çıkarabilirsiniz.

Pratik Ambalajla Kolay Uygulanan Formül

Stop-drop kapak tasarımı, Mustela Very High Protection Güneş Kremi’nin uygulama miktarını kontrol etmenizi sağlar. Bu sayede gerekli miktarda kremi kolaylıkla uygulayabilirsiniz. Çantada taşımaya uygun kapak yapısı, güneş kreminin akma ve bulaşma sorununu ortadan kaldırır. Kremi güneşe maruz kalmadan önce uygulayarak yüksek düzeyde koruma sağlayabilirsiniz. Kuru cilde uygulanması gereken bu ürünü yüz ve vücut koruması için kullanabilirsiniz. Mustela Very High Protection Güneş Kremi her iki saatte bir yenilendiğinde güneşe karşı koruma faktörünü etkin tutar. Her yüzme faaliyetinden sonra kremi tazeleyerek ürünün koruma etkisini devam ettirebilirsiniz.


Mustela Very High Protection Güneş Kremi Spf 50+ 200 Ml

Mustela Very High Protection Güneş Kremi Spf 50+ 200 ml. Özellikleri;

 
Doğumdan itibaren kullanıma uygundur.  
Hassas cilt üzerinde yüksek toleransa sahiptir. 
Parfüm, paraben, Alkol, Phenoxyethanol ve Phthalat içermez. 
Sprey formülü ile kullanımı kolaydır.
 
Güneşe çıkmadan 30dk önce bolca uygulayınız.
 
Markanın Ait Olduğu Ülke: Fransa
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.