Davines

1983 yılında İtalya'da kurulan Davines, yüksek kaliteli kozmetik şirketleri için çalışan bir araştırma laboratuarı olarak başladı ve kazandıkları tecrübeyle 1996 yılında, profesyonel saç bakım ürünleri üreten kendi markasını yarattı. Davines, sürdürülebilir üretime değer veren bir şirket. 2006 yılından bu yana şirket %100 yenilenebilir enerji kaynakları kullanıyor. Gücünü bitkisel içeriklerinden alan Davines ürünleri, saç ve saç derisi sorunlarınıza hızlı ve etkili çözümler sunarken nazik bir bakım sağlıyor. Şirket ürün içeriklerinden üretim aşamasına ve paketlemeye kadar yenilenebilir kaynakların kullanılmasına, doğaya ve çevreye zarer vermeme prensibine bağlı kalıyor.

Davines: Saçlarınızı Sağlıkla Parlatacak Bir Deneyim

Davines, birçok saç ve saç derisi sorununa çözümler getiren, yüksek kaliteli ve profesyonel bakım ürünleri sunuyor. Davines Alchemic serisini oluşturan ürünler doğal renk pigmentleri içeren renk yoğunlaştırıcı özel sistemi sayesinde herhangi bir aktivatöre ihtiyaç bırakmadan saçlarınızdaki renk canlılığını uzun süre korur,  rengi saça homojen bir şekilde dağıtarak saçın dip ve uçlarında meydana gelecek olası ton farklılıklarının önüne geçer. Hidrolize süt proteinlerince zengin formülü saçlarınızda klima etkisi yaratarak dış etkenlere karşı aktif koruma sağlar. provitamin B5 açısından zengin içeriği ile saçlarınıza ihtiyaç duyduğu nemi sağlarken saçlarınızı besler. 
 
Hassas Cilt ve saçlara özel olarak %98 oranında doğal bitki özleriyle geliştirilen özel formülü ile Davines Authentic, Jojoba, susam, aspir, ayçiçek ve shea yağları içerir. Bu değerli yağlarla nem dengesini sağlayan saçlar aynı zamanda beslenerek güçlenir. Doğa ve doğanın bereketli cömertliği arasındaki mükemmel dengeyi simgeleyen Davines Essential Haircare serisi de tamamen doğal bitki özleriyle oluşturulmuş etkili formüllere sahiptir. İnce telli, kalın telli, düz, kıvırcık... Her tür saç tipininin farklı problemlerine yönelik çözümler getiren Essential Haircare serisi ile canlanmış saçlarınızda doğanın enerjisini yeniden hissedeceksiniz. Yıpranmış ve kuru saçlar için ayrı; saç derisi problemleri veya dökülmeler için ayrı; Kepek oluşumuna karşı ayrı olmak üzere farklı saç sorunlarına farklı çözümler getirmek üzere formüle edilen Davines Naturaltech; Yıpranmış saçlar için yoğun bakım sağlayan Davines Oi ve daha bir çok seri ile saçlarınız sağlıkla parladığı ihtişamlı günlerine geri dönecek. 
252 sonuçtan 1 ile 24 arası görüntüleniyor.
252 sonuçtan 1 ile 24 arası görüntüleniyor.
BİZİ TAKİP EDİN !

0553 945 47 44

Cosmostation.com © 2017 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret sistemi ile hazırlanmıştır