Schwarzkopf

Schwarzkopf Professional

İster kıvırcık, ister düz; ister ince telli ister kıvırcık... Her saç tipi için farklı problemlere karşı çözüm getiren Schwarzkopf, 100 yılı aşkın bir süredir Hans Schwarzkopf idaresindeki Berlin eczanesinde yürütlen çalışmalar sonucu profesyonel saç bakım dünyasının en önemli markalarından biri haline geldi. Henkel grubunun bir parçası olarak geliştirdiği devrim niteliğindeki ürünleri ile Schwarzkopf saçınıza ihtiyaç duyduğu tüm deneyimleri sağlayacak.
 
Saçlarında mükemmel bir sarı tonu isteyen bireyler için özel olarak formülize edilen Blond Me serisinin yanında renk açma işlemlerinin yıpratıcı etkilerine karşı bağ güçlendirici sistemiyle saçlarınızı koruma altına alır. Fibreplex serisi işlem görmüş saçlarınıza aktif bir koruma ve onarım sağlar. Böylece işlem görmüş saçlarınızı doğal bir parlaklığa kavuşturur. 
 
Yıllardır geliştirdiği özel serilerle saç bakım dünyasında bir devrim yaratan Schwarzkopf, cilt bakımındaki son yeniliklerden aldığı ilhamla girdiği kapsamlı araştırmalar sonucunda BC Bonacure Hair Therapy serisini yarattı. Kalitesi ile saç bakım konusunda uzman olan BC Bonacure ürünleri ile istediğiniz güzelliğe çok kısa sürede ulaşabilirsiniz. BC Bonacure Hair therapy serisi güzelliği sonsuz kılmak adına saçları dipten uca yeniden yapılandıran kişiselleştirilmiş ilk etkili sistemdir. Boyalı saçlar için geliştirdiği Color Freeze serisi ile daha uzun süre canlı kalan renklerle güzelliği vurgulayan BC Bonacure, aşırı yıpranmış saçlara keratin yüklemesi yapmak üzere geliştirdiği Fibre Force ile saçlarınızı eski sağlığına geri kavuşturacak en etkin çözümü sunuyor. Hassaslaşmış saç derisi için özel olarak formülize edilmiş Hair Activator serisinin yanında kuru saçları kabus haline gelen bireyler için yarattığı Moisture Kick serisi ile sizi sağlıkla parlayan dolgun saçlara kavuşturacak. BC Bonacure Q10 Time Restore serisi ile yaşlanma etkilerine karşı açtığınız savaşta size en etkili silahı vaat ederken doğal bitki özlerinden elde edilmiş yağlarla geliştirilen Oil Miracle serisi ayrıcalığıyla saçlarınızı doğanın enerjisiyle canlandıracak. Tüm bunlar ve daha fazlasıyla Schwarzkopf güzelliğinizi daima akılda tutacak. Erkeklere özel bakım sağlan 3D Mension serisini oluşturan ürünler de pantenol, mentol ve kafein içeren formülleri sayesinde uygulandığı andan itibaren saç derisine etki ederek saç köklerindeki kılcal damarları uyarır. Buradaki kan dolaşımını arttırarak saçların daha iyi beslenmesini sağlar. Ciltte gün boyu ferahlık hissi bırakır. 
 
 
 
250 sonuçtan 1 ile 24 arası görüntüleniyor.
250 sonuçtan 1 ile 24 arası görüntüleniyor.
BİZİ TAKİP EDİN !

0553 945 47 44

Cosmostation.com © 2017 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret sistemi ile hazırlanmıştır