x
Menü
Kapat
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kapat
Sepetim
Schwarzkopf Saç Spreyi Çeşitleri ve Özellikleri
22.01.2023

Schwarzkopf Saç Spreyi Çeşitleri ve Özellikleri

Saç bakım ve sağlığı üzerine başarısı ve kullanıcı memnuniyetini tüm dünyaya kanıtlamış profesyonellikte marka olan schwarzkopf saç bakım spreyi, her saç tipinin doğal yapısına uygun madde içerikleri ve sorunlara çözüm üreten gelişkinliğiyle tam da istediğiniz bakımı sizlere sağlamaktadır. Saç şekillendirmesinden saç besleyicisine kadar geniş ürün yelpazesine sahip profesyonel bakım markasına ait tüm ürün içerikleri ve çok daha fazlası için cosmostation internet sitemizi ziyaret etmeniz yeterlidir…

Gelin, saç yapınıza uygun olan saç spreyi çeşitlerine birlikte göz atalım:

Sarı Saçlar için Turuncu Önleyici Sprey

Özel olarak geliştirilen içeriği sayesinde, sarı renkte saçlara sahip olanlara has üretilmiştir. İçerisinde bulunan mor pigmentler ve UV filtresi ile sarı röfleli ya da boyalı saçlarda oluşan kızarmaları ve turunculuğu yok ederek soğuk tonlar elde etmenizi sağlayan schwarzkopf blonde ile elde etmek istediğiniz görünüme ulaşacaksınız.

Saç özellikle röfle işlemi ve boya gibi renklendirme işlemleri sonrası saçlar iç gücünü ve elastikiyetini geri kazanmak için yoğun bakım onarıma ihtiyaç duyar. Saçlarınızın ihtiyaç dıyduğu bakım ve onarımı içerisinde barındıran bu özel ürün, kullanıcıları tarafından tam puan alarak kendisini kanıtlamıştır. The keralamination teknolojisi ile üretilen bu benzersiz krem, içerdiği keratin ve ipek özleri sayesinde gözle görülür bir fark yaratır.

Schwarzkopf Saç Spreyi Çeşitleri ve Özellikleri

İnce Telli Saçlar için Hacimlendirici Sprey

Saç tipleri arasında ince telli yapıya sahip olanlar için schwarzkopfun özel olarak geliştirdiği formülüyle, iki yıkama arasında saçı tazeleme becerisine sahip harika bir üründür. Anında kök hücre kaldırıcı etkiye sahip olan schwarzkopf volume sprey, hacimlendirir ve dolgunluk kazandırmasıyla benzersizdir. Sprey, saça en zarar verici silikon içermez. Özel geliştirilen içerik, 3 aşamalı hacim formülüdür. 3 güne kadar daha dolgun saç hissiyle kullanıcıları tarafından kendini kanıtlamıştır.

Schwarzkopf Saç Spreyi Çeşitleri ve Özellikleri
Yıpranmış Saçlar için Acil Kurtarma Spreyi

Konusunun uzmanı olan  schwarzkopf ekiplerince geliştirilen bu özel formül, schwarzkopf repair rescure kullananlar tarafından büyük beğeniyle karşılanmıştır. Saçlarınızda oluşan yıpranma ve hasar sorunlarına karşı en etkili şekilde müdahale eden teknolojisi sayesinde,  kullanımından itibaren gözle görülür fark yarattığı kullananları tarafından olumlu ger dönüşler ile kanıtlanmıştır.

Schwarzkopf Saç Spreyi Çeşitleri ve Özellikleri

Hacimlendirici Sprey

Saçlar üzerinde ince dağılım yöntemi sayesinde saç dipleri ve saç uçlarında etkili ve yoğun hacimlendirme sağlayan özel formül ile üretilmiştir. Saç köklerini kaldıran schwarzkopf mouse sprey,  saçları anında hacimlendiren güçlü yapıya sahiptir. Tutuculuk oranı, kullanım miktarıan göre artış gösterdiği unutulmamalıdır. Ürün kesinlikle yapışkan veya kıtır bir sonuç bırakmaz.

Ayrıca, schwarzkopf saç spreyi kullananlar için de oldukça pratik bir yapıya sahiptir. Şişeyi iyice çalkaladıktan sonra direkt olarak saç köklerine doğru püskürtün veya nemli saçlarınızın boylarına uygulayın. Son işlem olarak da tarak yardımıyla iyice dağıtın.

Schwarzkopf Saç Spreyi Çeşitleri ve Özellikleri

Bukle Belirginleştirici Durulanmayan Krem

Yüksek nem yükleme içeriğine sahip olan schwarzkopf moisture kick, normal ve kuru saçlar üzerinde, hacmini ve esnekliğini kaybetmiş saçlarda rahatlıkla kullanıma uygundur. Saçlarınızın hissedilir oranda çok daha kolay taranmasına olanak sağlayacak olan ürün, saçlar üzerinde yüksek performans göstererek tam beslenme sağlar. Ayrıca schwarzkopf saç spreyi fiyatı konusunda da bütçenize oldukça uygun olan bu özel ürün, hyalüronik asit türevleri içeriğiyle saçlarınızda baş derisi üzerinde yoğun nemlendiricilik sağlar. Saçlarınızda gözle görülür parlaklık ve dolgunluk kazandırır.

Schwarzkopf Saç Spreyi Çeşitleri ve Özellikleri

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.