x
Menü
Kapat
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kapat
Sepetim
Ünlülerin Yeni Favorisi Ekstra Uzun Atkuyruğu Modelleri
22.01.2023

Ünlülerin Yeni Favorisi Ekstra Uzun Atkuyruğu Modelleri

Bu aralar ünlülerin favori masal kahramanı Rapunzel olmalı! Her yerde karşımıza çıkan ekstra uzun saçların başka bir açıklaması olamaz! Beyonce’den Jennifer Lopez’e birçok ünlü yerlere kadar uzanan atkuyruğu ve örgü saç modelleri ile sevenlerini büyülüyor. Atkuyruğu saçlar yeni bir trend değil, fakat çıt çıt ve boncuk kaynak yardımıyla uzatılmış XXL at kuyrukları 2020 yaz sezonunun en popüler saçları olacak. Gelin upuzun saçlarıyla masal kahramanlarına benzeyen ünlülerden biraz stil ilhamı alalım!

Ariana Grande

Süper uzun at kuyruğunun kraliçesi Ariana Grande, bu saç modelini yıllardır kullanıyor! Ari, kedi kulaklarından, logolu saç tokalarına kadar birçok detayla at kuyruğunu zenginleştiriyor. Burada, yüz çerçeveleme saçak ekleyerek gökyüzünün yüksek at kuyruğuna bir spin koyar. Ariana’nın saç stilini uygulamak için, kaynakla uzattığınız saçları tepeden sıkıcı toplayın. İster süslü bir tokayla, isterseniz kendi saçlarınızı kullanarak saç lastiğini saklayın. Sabitlemek için saç spreyi kullanabilirsiniz.

Beyonce

Beyonce aslan yelesi gibi gür ve güçlü saçlarıyla bizi daima büyülemiştir. Kaynakla uzattığı saçlarını dev bir tek örgü olarak toplayan Beyonce, eşsiz tarzıyla bir adım öne çıkıyor. Bu modeli yapmak ise gayet basit. Saçlarınızı tepeden sıkıca toplayıp, en uca kadar örün. Örgünün daha belirgin ve hacimli gözükmesi için, saçınızdan birkaç ton açık renkte kaynak kullanabilirsiniz.

Candice Swanepoel

Ünlü manken Candice de uzun atkuyruğu trendine dahil olan ünlülerden! Tepeden sıkıca topladığı saçları, ombre boyama tekniği ile hareketlendirilmiş. Yüzüne düşen bebek saçlarını da alnında geometrik şekiller oluşturacak şekilde sabitlemiş.

Vanessa Hudgens

Her atkuyruğu tepeden sıkıca toplanacak diye bir kural yok! Ünlü oyuncu Vanessa Hudgens, ense hizasından topladığı saçlarıyla romantik ve feminen bir görüntü yakalamış. Saç modelini hareketlendirmek için perçemler ve hafif dalgalar tercih edilmiş. Bu pratik saç modelini evde kolayca uygulayabilirsiniz.

Gwen Stefani

No Doubt grubunun yıldızı ve müzik dünyasının stil ikonu Gwen Stefani de uzun atkuyruğu trendini deniyor. Ne giyse yakışan, ne taksa takıştırsa üzerinde muhteşem duran Gwen, atkuyruğu saç modeli ile yine bizi kendine aşık ediyor. Eğer dinamik ve genç bir atkuyruğu istiyorsanız, Gwen Stefani gibi maşa yada bigudi yardımıyla saçlarınızı kıvırın. Böylelikle daha enerjik bir görünüm yaratabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.