x
sadsad x
asdasd
Sırala
Toplam 35 ürün görüntüleniyor.
Wella, Franz Ströher tarafından Almanya'da kurulduğu 1880 yılından bu yana asırlık deneyimiyle sizlere en profesyonel saç bakımını sunuyor.
Geliştirdiği saç bakım ürünleriyle, bir dünya markası haline gelen Wella ile ister kıvırcık ister düz; ister ince telli ister kalın; İster boyalı olsun ister doğal... İşlem görmüş veya görmemiş tüm saçlar aktif koruma altında. Hassaslaşmış saç derisine özel olarak geliştirdiği rahatlatıcı ve nemlendirici etkiye sahip Wella Balance serisi, saç derisi üzerinde meydana gelen her türlü kaşıntı, kızarıklık, dökülme, yangı ve gerginlik hissini fark edilir derecede azaltır.  Boyalı saçlarda etkili koruma amacıyla geliştirilen Wella Brilliance serisi ile hem boyanmış saçlarınızın daha uzun süre canlı rengini korunması hem de boya maddesinin içerdiği kimyasallar nedeniyle meydana gelecek olası hassasiyet ve yıpranmalara karşı önlem alması sağlanır. Paraben içermeyen Wella Elements serisi sayesinde yıpranmış saçlarımız tel tel yenilerek eski sağlığına geri kavuşurken, Wella Enrich serisi zaman içerisinde nemini kaybederek kuruluk problemiyle karşı karşıya kalmış saçlara nem dengesini geri kazandırır. Doğal argan, jojoba ve badem yağlarından oluşturulan yoğun formülüyle Wella Oil Reflections serisi ile yıpranmış saçlarınız doğanın bereketli enerjisiyle beslenip eski sağlığına tekrar kavuşacak.

Her tür saç probleminin karşılaşabileceği farklı saç problemlerine karşı System Professional serileri ile  saçlarınızın sağlığı yine Wella güvencesi altında. Saç dökülmelerine karşı etkili formülü ile Balance Scalp serisi, kepeğe karşı etkili formülüyle Clear Scalp hassaslaşmış saç derisinden dolayı meydana gelebilecek tüm rahatsızlıklara karşı kesin çözüm sunarken, boyalı saçlara özel olarak System Professional tarafından geliştirilen Color Save serisi boyalı saçlarınızda daha uzun süre kalıcı parlaklık ve canlılık sağlayacak. Boyama işlemlerinden meydana gelebilecek olası yıpranmalara karşı onarım da sağlayan Color Save serisi ile güzelliğinizi istediğiniz renkle içiniz rahat bir şekilde vurgulayacaksınız. Yoğun nemlendirici etkisiyle System Professional Hydrate ve Shine Define serileri kuru, mat ve sönük saçlarınıza yeniden hareketlilik kazandıracak. Dünya üzerinde yalnızca Fas'ta yetişen Argan ağacı meyvesinden elde edilen yağlarla geliştirilmiş Luxeoil serisi ile de doğanın bereketli enerjisini saçlarınızda yeniden hissedeceksiniz. 
 
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.