x
Menü
Kapat
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kapat
Sepetim
Filtre
Kategoriler
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
Toplam 34 ürün bulunmaktadır.

Chi Kozmetik Ürünleri

Hayalinin izinden giden Farouk Shami, geride bıraktığımız asrın son çeyreğinde geliştirdiği Amonyaksız Saç Boyası ile saç ve kozmetik dünyasında çığır açanan Farouk Systems Inc. USA isimli şirketini kurmuştur. 

Eğitimini kimyager olarak tamamlayan ancak mesleki hayatında ''Saç Stilisti'' olarak anılan Farouk Shami, ömrünün 30 yılı aşkın süresini yeni saç kozmetiği ürünleri üzerinde çalışarak geçirmiştir. 

Bu çalışmalar, hem saç boyama ve saç bakım teknolojisinde, hem de dünya çapındaki kuaför ve stilistlerin vizyonlarında yeni çığırlar açacak gelişmelere imza atmıştır.

Özellikle 1986 yılında FAROUK SYSTEMS tarafından, SunGlitz adı altında ilk amonyaksız saç boyasının geliştirilmesi,saç güzelliği endüstrisinde büyük bir icat olarak kabul edilmiştir. SunGlitz amonyaksız saç boyası ile gerçekleştirilen ilk saç boyama deneyimi, beklentilerin çok üstünde; doygun ve canlı renklere sahip, ışıltılı ve ipeksi bir görünüm sergileyen sağlıklı saçlar sunmuştur.

Şirketin hedefinde yer alan bir sonraki adım, ipek kozasından elde edilen ve ürünlerde temel bileşen işlevi gören doğal İpek içerikli Biosilk serisinin oluşturulmasıdır. İpek saçlara muhteşem bir ışıltı vererek saçların ihtiyacı kadar içindeki nemi muhafaza eder. Saçlara sağlık kazandırırken aynı zamanda kolay şekil almasını sağlar ve güçlendirir.

Ancak Farouk Systems için mükemmelliğin sınırı yoktur. Saç bakım ve boyama teknolojisinde meydana gelen bir sonraki çığır açıcı olay ise yeni saç bakım serisi olan CHI (Cationic Hydration Interlink – Katyonik Hidrasyon Etkileşim)’nin ortaya çıkması olmuştur. Elde edilen inanılmaz sonuçlar, Farouk Systems için önemli bir dönüm noktası olmuştur.

Renklerin inanılmaz kalıcı olması, ihtişamlı ışıltısı ve boyama işlemi süresince saçları onarma özelliği, bu sonuçların sadece birkaçıdır. Bununla birlikte,insan sağlığına zarar vermeden perma yapmak ve düzleştirmek hayal olmaktan çıkmış,içeriğindeki amonyak içermeyen ürünlerle ton açma işlemi ise paradoksal biçimde saçları onarma sonucunu beraberinde getirmiştir.

Tabiki, saç şekillendirme ve bakım aletleri de göz ardı edilmemiştir. Cihazlar, tamamen özgün tasarım, saç kurutma ve fön işlemi esnasında saça zarar vermeyen seramik bazlı maddelerden üretilmiştir.

CHI, Miss USA ve Miss Universe Resmi Sponsorudur.

CHI, 9 yıl art arda Miss Universe (Kainat Güzeli) ve Miss USA gibi dünya çapındaki organizasyonların değişmeyen sponsoru ve ortağı olmuş ve halen bu ortaklık devam etmektedir.

Güzellerin saç tasarımında, şekillendirmesinde CHI’nin inovatif ürünlerini kullanan CHI tasarım ekibi görev almaktadır. Tüm güzellerin görünüşlerini, saçlarını

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.