x
Menü
Kapat
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kapat
Sepetim
İhtiyacınız Olan Schwarzkopf Saç Kürü Çeşitleri
22.01.2023

İhtiyacınız Olan Schwarzkopf Saç Kürü Çeşitleri

Saç bakım ve sağlığı konusunda yılların tecrübe ve birikimiyle başarısını kanıtlamış olan schwarzkopf saç bakım ürünlerinin profesyonelleri, her saç yapısına özel olarak geliştirdiği saç bakım kürlerini sizlere sunuyor. Her yapısının kendine özgü dinamikleri göz önünde bulundurularak üretilen profesyonel çözümler için cosmostation internet sayfamızı ziyaret ederek kolaylıkla ürünlere ulaşabilirsiniz…

Şimdi gelin, sizlere en uygun olacak ürünler hakkında bilgilere birlikte bakalım:

İhtiyacınız Olan Schwarzkopf Saç Kürü Çeşitleri

Renk Koruma Boyalı ve Yıpranmış Saçlar için Onarıcı Parlaklık Kürü

En büyük ayrıcalığı olarak saç renginizi koruyu formülünü sizlere sunmak için geliştirilmiş kür, renk solmasını sıfıra indirmek için rengi saçların derin noktalarına mühürleyen ilk renk koruma terapisini sizler için yaratır. Ürün özellikle boyalı ve röfleli saçlara özel olarak geliştirilmiş alanında uzman bir içeriğe sahiptir. Yeni pH 4.5 dengeleyici teknolojisi, schwarzkopf bakım kürü kullananlara kalsiyum hidroksit ve lastik asit sağlar. Saçlarınızı hissedilir derecede çok daha sıkı hale getirdiği kanıtlanmıştır. Saçın en derin noktalarında renk pigmentlerini tutarak harika bir renk koruması sağlar.

İhtiyacınız Olan Schwarzkopf Saç Kürü ÇeşitleriDüzleştirici Saç Bakım Kürü

Ürün, kontrolü çok zor saçlar için özel olarak geliştirilmiş mucizevi nitelikte bir üründür. Özellikle schwarzkopf kur bc kür, kalın telli, asi, kabarık ve dalgalı saçları kontrol altında tutumak için üretilmiştir. Saçın iç yapısını derinlemesine onaran benzersizliğiyle yatıştırma sürecinde saçı korur, kontrolü zor saça sakinlik kazandırır, saça ipeksi ve yumuşaklık verir. Saçların tekrar kıvrılarak kontrol çıkmasını uzun süreli olarak engellemesinin yanı sıra gözle görülür oranda parlaklık vermesiyle de benzersizdir. Saç hücrelerindeki yapıyı tekrar güçlendirerek saçta ki elastikiyeti yeniden kazandırır. 4 güne kadar elektriklenmeye karşı koruduğu kullanıcı görüşlerindeki olumlu geridönüşler ile kanıtlanmış bir üründür.

İhtiyacınız Olan Schwarzkopf Saç Kürü Çeşitleri
Yaşlanma Karşıtı Kür

Olgun ve kırılgaç saç tipleri için özel olarak geliştirilen içeriğiyle saçlara derinlemesine canlılık kazandıran ürün, hafif yapıda olan yoğun içerikli bir schwarzkopf saç kürüdür. Kullanımından kısa bir süre sonra gözle görülür etki yaratan kür, içerdiği Q10 Plus ve koenzim Q10 yoğunluğu sayesinde saç köklerini canlandırarak zamanla eksiklik yaşayan keratin üretimini yoğun şekilde harekete geçirir. Öte yandan,  Amino Cell Rebuild, saç hücrelerinin yapısını içten güçlendirir. Ürün, schwarzkopf kür kullananlar tarafından %25 daha fazla güç vererek olgunlaşmış saçları yeniden canlandırdığı yapılan testler ve kullanıcı yorumları ile kanıtlanmış başarıya sahiptir. Yaşlanma belirtilerini ilk kullanımdam itibaren silen kür, saçın doğal keratin sentezini uyarır.

İhtiyacınız Olan Schwarzkopf Saç Kürü Çeşitleri
Aşırı Yıpranmış Saçlar için Güçlendirici Kür

Zaman içerisinde gerçekleşen sayısız müdahaleler ve zamanın yıpratıcı etkisiyle aşırı yıpranmış saçları yenileyen schwarzkopf kur gliss kategorisinin en iyileri arasındadır. Özellikle de kullanıcıları arasında aşırı yıpranmış saçlara sahip olanlarda bile etkisini gösterebilen profesyonel schwarzkopf saç bakım kürü, mikro keratin saç yapısına derinlemesine işleyerek saç hücrelerini yeniden yapılandırır. Kür, saça özdeş mikronize keratinler ve hirolize elixir formülü içermesiyle de kullanıcıları tarafından beğeniyle kullanılmaktadır.

Uygulaması da oldukça pratiktir
Haftada iki kez kullanımı uygun olan schwarzkopf kür, beraberinde fibre force şampuan ile yıkanması tavsiye edilmektedir. Havlu yardımıyla nemi alınmış saçların boy ve uçlarına sürün. 10 dakika bekledikten sonra iyice durulayın. Ürün, saçlarınız istediğiniz doğallığa kavuştuktan sonra haftada 2 kez kullanıma uygundur.

İhtiyacınız Olan Schwarzkopf Saç Kürü Çeşitleri

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.