Davines

149 sonuçtan 1 ile 24 arası görüntüleniyor.
149 sonuçtan 1 ile 24 arası görüntüleniyor.

Davines Saç Bakım Ürünleri

1983 yılında İtalya'da kurulan Davines, yüksek kaliteli kozmetik şirketleri için çalışan bir araştırma laboratuarı olarak başladı ve kazandıkları tecrübeyle 1996 yılında, profesyonel saç bakım ürünleri üreten kendi markasını yarattı.

Davines, birçok saç ve saç derisi sorununa çözümler getiren, yüksek kaliteli ve profesyonel bakım ürünleri sunuyor. Her ihtiyaca bir çözüm getiren, gücünü bitkilerden alan farklı Davines serileri içinde inanıyoruz ki siz de saçlarınızın sağlığı için en gerekli ürünleri bulacaksınız. Renk koruyucu Alchemic, çok fonksiyonlu bakım sunan Authentic, permalı saçlara özel profesyonel bir seri olan Balance Curling, her tip saça özel günlük kullanıma uygun ürünler içeren Essential Haircare, yoğun onarım ve bakım sağlayan Naturaltech, antioksidan ve yeniden yapılandırı etkili Roucou yağı ile zenginleştirilmiş  Oi serileri ile güneş sonrası bakım sağlayan Su ve kimyasal işlemlerin verebileceği zararları önlemek amacıyla geliştirilmiş Technical Products serileriyle saçlarınızın ihtiyaç duyduğu bakımı keşfedebilir, profesyonel ve güvenilir Davines kalitesiyle saçlarınızı hak ettiği güzelliğe kavuşturabilirsiniz.

Davines, sürdürülebilir üretime değer veren bir şirkettir. 2006 yılından bu yana şirket %100 yenilelebilir enerji kaynakları kullanıyor. Gücünü bitkisel içeriklerinden alan Davines ürünleri, saç ve saç derisi sorunlarınıza hızlı ve etkili çözümler sunarken nazik bir bakım sağlıyor. Şirket ürün içeriklerinden üretim aşamasına ve paketlemeye kadar yenilenebilir kaynakların kullanılmasına, doğaya ve çevreye zarer vermeme prensibine bağlı kalıyor.

 

BİZİ TAKİP EDİN !

0553 945 47 44

Cosmostation.com © 2017 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret sistemi ile hazırlanmıştır