x
Menü
Kapat
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kapat
Sepetim

Loreal Profosyonel Majirel Cool Cover Saç Boyası 8 B14 50ML VE90

Yorumlar (0)
Yorum Yap
Ürün Kodu : 3474630574908
Barkod Kodu : 3474630574908
FİYAT:  312,00 TL
İNDİRİMLİ FİYAT:  218,40 TL
%30 İndirim

Majirel Cool Cover - 8 Koyu Sarı Saç Boyası 50ml

 

Özellikler

Ultra soğuk parlak tonlar.Tüm saç tiplerinde yoğun beyaz kapama.Kalıcı ve solmayan renkler (Yüksek tuz içerikli deniz suyu, 39 derece sıcaklık, uv ışınları, şampuan ile yıkama konularında enstrumental dayanıklılık test sonuçlarına göre)
Yumuşak ve bakımlı sonuçlar.

Karışım

2 ton açmak için: Majirel Cool Cover saç boyasının 50ml'lik 1 tüpü 75ml'lik 20vol (%6) oksidan krem ile,
3 ton açmak için: Majirel Cool Cover saç boyasının 50ml'lik 1 tüpü 75ml'lik 30vol (%9) oksidan krem ile karıştırılarak kullanılır.
Tek kullanımlık eldiven giyiniz. Tavsiye edilen oksidanlar ile sadece maksimum 30vol (%9) ile kullanınız.
Belirtilmiş oranlara dikkat ediniz.Metalik malzemeler kullanmayınız. (saç maşası, tarak, pens.. gibi)Karışım şeykır ya da bir kap içerisinde hazırlanabilir.Yoğun bir krem elde edene kadar karıştırınız.Shaker da karıştırdıktan sonra shakerın  çatlamaması ve ürünün bozulmaması için anında kapağı açınız.


Uygulama

Yıkanmamış kuru saçlara fırça yardımı ile sürün.Uygulamaya diplerden başlayın.Toplam bekleme süresi: 35 dakikadır.Mükemmel beyaz kapatma için diplere dikkatlice uygulayınız.Bekleme süresinde karışımın rengi değişir, bu normaldir ve son renge etkisi yoktur.Saç boy ve uçlarına uygularken, kalan karışıma azar azar -5ml kadar- ılık su ilave ederek uygulayın.Eğer renkte, dipler ile saç uçları arasında çok fark var ise (1 ton daha açık) bekletmeden boyayı uçlara çekin.Bekleme süresinin sonunda saçlara masaj yaparak yediriniz.Bekleme süresinden sonra saçı iyice, su berrak akana kadar durulayınız.Boyalı saçlar için özel şampuan kullanınız.

 

Tamamlayıcı Ürünler
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.